پشه مهمونی ممنوع التصویر شد؟
 سرپرست معاونت کاربران ساترا درباره شائبه ممیزی کاراکتر «پشه» توضیح داد که غیبت پشه به دلیل برنامه کاری کاظم سیاحی صداپیشه آن در محصولی دیگر بوده است و به زودی به این مجموعه بازمی‌گردد

علت غیبت پشه در مهمونی ایرج طهماسب چیست؟ 

مجموعه «مهمونی» به کارگردانی ایرج طهماسب از جمله آثار شبکه خانگی است که از فروردین ماه پخش آن آغاز شد و همچنان هر هفته یک قسمت از آن عرضه می‌شود.

پشه و بچه از شخصیت‌های این مجموعه هستند که هم در این مدت به کاراکترهایی محبوب بدل شده‌اند و هم حاشیه‌ هایی را هر از گاهی رقم زده‌اند. از جمله حاشیه‌ های شخصیت «پشه» همان جمله معروف او «بده بزنیم» است که با نقدها و تحلیل‌ های مختلفی هم همراه شده و برخی در مذمت آن گفته‌ اند و برخی از این انتقادات این شائبه را به وجود آورد که قرار است این کاراکتر با ممیزی‌ هایی مواجه شود.

امروز بعد از غیبت دو جلسه‌ای کاراکتر پشه برخی از رسانه‌های غیررسمی و شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که این کاراکتر ممنوع التصویر شده است.

محمدصادق افراسیابی سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی درباره ممیزی این کاراکتر و اینکه ساترا در این باره دخالتی داشته است یا خیر بیان کرد:
«بر اساس گفت و گویی که با آقای حسام‌پور معاون پایش و نظارت ساترا داشتم غیبت پشه در دو قسمت اخیر سریال مهمونی، هیچ ارتباطی با ساترا ندارد.»

او افزود:
«بر اساس پیگیری که از طریق دیگری انجام دادم مطلع شدم این موضوع به دلیل برنامه کاری کاظم سیاحی در محصولی دیگر بوده است که همین امر باعث شده است او نتواند در دو قسمت اخیر حضور پیدا کند و پشه به برنامه مهمونی باز خواهد گشت.»

 

بیشتر بدانید : تبریک خاص هوتن شکیبا برای تولد ایرج طهماسب + عکس

بیشتر بدانید : بازگشت ایرج طهماسب با عروسک های جدید + عکس

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com