بستنی
شناخت کامل همسر آینده تان، تا زمانی که زیر یک سقف نرفته اید ممکن نیست. اما محققان همیشه راه های میانبری را کشف می کنند که می توانند....
شناخت کامل همسر آینده تان، تا زمانی که زیر یک سقف نرفته اید ممکن نیست. اما محققان همیشه راه های میانبری را کشف می کنند که می توانند شما را یک قدم به همسرشناسی نزدیک تر کنند.

از نگاه یک پژوهشگر، یک مرد هرقدر هم که مرموز باشد، قابل کشف است و به همین دلیل محققان به شما توصیه می کنند که قبل از گرفتن تصمیم نهایی از راه هایی که پیشنهاد می کنند عبور کنید. یکی از این راه ها، گذاشتن قرار در بستنی فروشی هاست. آنها معتقدند حتی مرموزترین مردهای جهان، هنگام خوردن بستنی رازهای شخصیت شان را فاش می کنند. این یافته ها حاصل پژوهش های یک شرکت آمریکایی تولید کننده بستنی به نام «ادیس گراند» است و پس از کشف آنها، متخصصان عصب شناسی هم ارتباط میان شخصیت و طعم بستنی مورد علاقه را تایید کرده اند. پس با خیال راحت به این یافته اعتماد کنید.

5 بستنی به او تعارف کنید
اگر همسر آینده تان را راضی کرده اید که در کنار شما بستنی بخورد، وقت آن است که هوشیارانه به سفارشی که می دهد توجه کنید. حواس تان باشد در فهرست بستنی شما نباید همه انواع این خوراکی خوشمزه حضور داشته باشد، زیرا این تحقیقات تنها رابطه 5 نوع بستنی با شخصیت را کشف کرده اند. حالا وقت آن است که ببینید خواستگار شما در میان بستنی های زیر کدام یک را انتخاب می کند. البته اگر او گفت همه بستنی ها را دوست دارد زیر بار نروید و وادارش کنید که تنها یکی را انتخاب کند:
    بستنی وانیلی
    بستنی شکلاتی
    بستنی گردویی
    بستنی موزی
    بستنی توت فرنگی

شوهران جالب
بستنی وانیلی
اگر به خاطر ناتوانی تان در ریسک پذیری همیشه از دیگران عقب می مانید، ازدواج با مردی که بستنی وانیلی دوست دارد می تواند زندگی شما را دگرگون کند. پژوهشگران می گویند، دوستداران این بستنی در زندگی خطرات زیادی را می پذیرند و اهداف بزرگی در سر دارند. از نظر آنها این افراد انتظارات زیادی از خود دارند و هیچ وقت به آنچه دارند قناعت نمی کنند. البته ریسک پذیری بیش از حد نمی تواند نظر شما را در مورد آنها منفی کند، چراکه این افراد آنقدر شاد و پرهیجان هستند که می توانید در کنارشان بسیار خوش بگذرانید. بستنی وانیلی خورها لحظات خوب زندگی شان را در کنار خانواده و اقوام نزدیک سپری می کنند، البته زیاد هم خوشحال نباشید چون گاهی تصمیم گرفتن بر اساس انگیزه های آنی و بدون فکر قبلی، بودن در کنار آنها را سخت می کند اما در عین حال، خونگرم، پرتلاش، آرمانگرا، بااحساس بودن باعث می شود که آنان باز هم جذاب جلوه کنند و حتی اگر در مواردی درونگرا باشند، باز هم دوست داشتنی دیده شوند.

وانیلی ها با هم
اگر خودتان بستنی وانیلی را به دیگر طعم ها ترجیح می دهید، احتمالا انتخاب فردی که چنین سلیقه ای دارد برای شما ساده تر است.

شوهران سرگرم کننده
بستنی شکلاتی
در کنار دوستداران بستنی شکلاتی همیشه خوش می گذرد. این افرادسرزنده و بانشاط و خلاق می توانند شما را از لاک تنهایی تان بیرون بیاورند و به دنیای شاد و ماجراجویانه ای وارد کنند. از طرف دیگر، تلاش آنها برای خوش لباس بودن هم باعث می شود که در برخورد اول، نظر مثبتی در موردشان داشته باشید و شخصیت برون گرای شان هم باعث می شود خیلی راحت آدم ها را به خود جذب کنند. تاثیر گذاشتن روی دیگران، برای این آدم ها کار سختی نیست و آنها در هر جمعی که وارد شوند، در مرکز توجه دیگران قرار می گیرند. البته در کنار این آدم های شاد و فعال، شما باید مسئولیت های تازه ای را هم برعهده بگیرید. سرگرم کردن آنها می تواند سخت ترین مسئولیت شما باشد زیرا آنها عاشق تغییر و تازگی هستند و اگر تنها مدت کوتاهی در روال عادی زندگی گرفتار شوند، سرخورده و کسل خواهند شد.

ازدواج فردی که بستنی شکلاتی دوست دارد، با کسی که عاشق بستنی گردویی است می تواند موفقیت بیشتری را به همراه داشته باشد، چراکه محققان معتقدند این 2دو مکمل یکدیگرند.

شوهران خجالتی
بستنی توت فرنگی
برخلاف ظاهر فریبنده اش، طرفداران این نوع بستنی آدم های خجالتی و درونگرایی هستند. آنها احساساتی نیرومند دارند و به جزئیات و نکات ظریف، توجه زیادی نشان می دهند. فریب دادن آنها کار ساده ای نیست، زیرا گاهی شبیه کاراگاه های خصوصی عمل می کنند و با ذهن تیزبین شان از همه چیز سر در می آورند. گرچه آنها هم مثل دیگر آدم ها ترکیبی از خصوصیات منفی و مثبت را دارند، اما محققان مستبد و خودرای بودن را جزء جدانشدنی شخصیت آنها می دانند. درست است که این ویژگی های آنها باعث می شود گاهی شما را ناراحت کنند، اما از طرف دیگر، خیلی زود به سمت تان برمی گردند و برای درست کردن اوضاع تلاش می کنند. پژوهشگران معتقدند، این افراد در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خود را مقصر می دانند و درمواردی بداخلاق و بدبین می شوند. ممکن است از نظر شما آنها آدم های قدرت طلب و سنگدلی باشند، اما برخلاف آنچه گمان می کنید، دوستداران بستنی توت فرنگی اعتماد به نفس کمی دارند و تمام تلاش شان را برای پنهان نگه داشتن این ویژگی به خرج می دهند.

توت فرنگی ها با شکلاتی ها
بررسی ها ثابت کرده دوستداران بستنی توت فرنگی بیشتر از هر کسی با دوستداران بستنی شکلاتی کنار می آیند و در کنارشان احساس خوشبختی می کنند.

شوهران مهاجم
بستنی گردویی
اگر به بستنی گردویی علاقه دارد، بدانید که فرد منظم، بادقت و کمال گرایی است. در مقابل چنین مردی باید مراقب تمام رفتارهای خود باشید، زیرا به جزئیات بسیار اهمیت می دهند. توقع نداشته باشید که این شخص، دار و ندارش را به پای شما بریزد، زیرا در مورد مسائل مالی به شدت محافظه کار است و هیچ وقت تا آخر جیبش را خرج نمی کند. اگر در مورد او از اطرافیانش تحقیق کنید، قطعا می گویند فردی باوجدان و وظیفه شناس است اما او گذشته از همه خصوصیات محافظه کارانه اش، فردی پرجنب وجوش و پرتکاپو به حساب می آید و در ورزش هاهمیشه در جایگاه یک مهاجم ظاهر می شود. اگر به پیشنهاد ازدواج او بله بگویید، باید بدانید که همسری رقابت جو انتخاب کرده اید که برای جلو زدن از دیگران همه تلاشش را به خرج می دهد.

شکلات مثل گردویی
ازدواج با دوستداران بستنی شکلاتی و گردویی برای این افراد آسان تر است و به تنش های کمتری منجر می شود.

شوهران دست و دل باز
بستنی موزی
اگر در جست و جوی یک همسر راحت و بی خیال هستید، یکی از طرفداران بستنی موزی را انتخاب کنید. آنها آدم های راحتی هستند که مسائل را ساده در نظر می گیرند. زندگی با این مردها، برای بسیاری از زن ها آسان است، چراکه با سخاوت مندی بیش از حدشان می توانند دل همسرشان را به دست بیاورند. درست است که بی خیالی آنها می تواند گاهی شما را از کوره به در ببرد، اما تعادل شان در گرفتن تصمیم ها و عمل کردن به آنها، می تواند به شما آرامش خاصی بدهد. این آدم های دلسوز و مهربان، تحمل دیدن ناراحتی عزیزان شان را ندارند افراد صادقی هستند که می توان با اطمینان، یک عمر در کنارشان زندگی کرد.

موزی ها مشکل ندارند
دوستداران بستنی موزی با هر شخصیتی کنار می آیند. پس اگر بستنی موزی دوست دارید، دیگر نیاز نیست خواستگارتان را محک بزنید.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: 1doost.com

مطالب جالب دیگر:
تصاویری از یک پاندای نادر!
ماهی هایی که چشم جعلی می سازند!
جدیدترین عکس های شکیرا و پسرش
معلم جوانی که دانش آموزانش را اجبار به رابطه نامشروع می کرد + عکس
بال هایت را کجا گذاشتی؟؟؟