این هنرپیشه ۳۸ ساله آلمانی در این مصاحبه زمانی که از او درباره برخی ...

نخست وزیر سابق ایتالیا با دردسر تازه‌ای مواجه شده است و یک هنرپیشه معروف آلمانی اعلام کرده است که فقط «برلوسکونی» پدر فرزند وی است.
 "سابینا بگان" هنرپیشه آلمانی که به «کوئین بی» [به معنای ملکه زنبور عسل] معروف است در مصاحبه‌ای اعلام کرد که وی از «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر سابق ایتالیا باردار شده است.
این هنرپیشه ۳۸ ساله آلمانی در این مصاحبه زمانی که از او درباره برخی شایعات در این باره که برلوسکونی پدر فرزندش است، پرسیده شد، گفت: این خیلی ساده است، چون من فقط با وی همخوابه شده‌ام.
برلوسکونی ۷۵ ساله هنوز هیچگونه اظهارنظری در این باره نکرده و حتی واکنشی نیز به این موضوع نداشته است.سابینا در ادامه این مصاحبه گفت اگر چه برلوسکونی در حال حاضر بسیار افسرده است اما وی به صحنه سیاسی باز خواهد گشت. وی افزود: برای برلوسکونی، سیاست راهی برای شارژ مجدد باتری‌اش است. در رسانه‌های ایتالیایی نام سابینا با مهمانی‌هایی گره خورده است که برلوسکونی در اقامتگاه خود در «ساردینا» و «رم» برگزار می‌کرده است، جایی که دختران جوان در آنجا به خودنمایی می پرداختند. بگان اصلیتی بوسنیایی دارد و نام واقعی وی «بگانویچ» است.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: farsnews.com

مطالب جالب دیگر:
زنی با لباسی ساخته شده از سبزیجات به خیابان آمد!! (+عکس)
عکس‌های جدید از چهره سلین دیون بدون آرایش!
تصاویر دیدنی از دوران نوزادی، کودکی و نوجوانی مونیکا بلوچی بازیگر جذاب ایتالیایی!
مدلی مشهوری که خود را به پول فروخت!! (+عکس)
دختری که موهای 1.5متری خود را به فروش گذاشت تا مادرش زنده بماند!! (+عکس)
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X