بدون شرح!

داشتن صورت زیبا، و در کل زیبا بودن مسئله ایست که برای خانم ها اهمیت ویژه ای دارد و حالا اگر این خانم ها افراد مشهور و سرشناسی نیز باشند،‌ تلاش بیشتری برای بدست آوردن زیبایی انجام خواهند داد.
در این مطلب با زنان هالیوودی آشنا می شوید که بیشترین تعداد جراحی زیبایی را انجام داده اند.

خانم ریورز یکی از افرادی است که علاقه زیادی به جراحی دارد. به گفته خودش تا کنون 9مرتبه جراحی زیبایی انجام داده است اما کارشناسان معتقدند که او بیش از 14 بار زیر تیغ جراحان زیبایی رفته است. به تصویر او نگاه کنید آیا چهره اش شبیه به زنان 78ساله است؟!

هیدی مونتاگ با آنکه سن و سال کمی دارد (حدود 25سال) اما به گفته خودش به جراحی اعتیاد پیدا کرده است. او 13 مرتبه زیر تیغ جراحان رفته و کل صورت و اندامش را تغییر داده است!تارا بازیگریست که 35سال سن دارد. او یکی از افرادیست که آثار جراحی برروی اندامش باقی مانده و همواره یکی از سوژه های عکاسان می باشد.شاید یکی از بدشانس ترین چهره ها درمورد جراحی زیبایی، دوناتلا ورساچه باشد که چهره اش گویای همه چیز است!کتی گریفین بازیگر فیلم های کمدی، علاوه برای جراحی بینی، پوست صورت و پلک هایش را نیز کشیده و لیپوساکشن را نیز تجربه کرده است.


 
لیزا رینا نیز یکی از افرادیست که درواقع قربانی جراحی زیبایی شده و شکل لب هایش باعث زشت شدن چهره او شده است.تهیه و ترجمه:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
اختصاصی سیمرغ

مطالب جالب دیگر:
دختر مانکن 188سانتی متری با دور کمری عجیب!! (+عکس)
زنی که عکس و فیلم‌هایش درحال خوردن غذا را به مردان و زنان می‌فروخت و پولدار شد!! (+عکس)
پژو ۲۰۸ اتومبیلی زیبا جایگزین 207 ! + عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X