یکی از مستخدمان هتل محل اقامت جنیفر لوپز از این خواننده درخواست کرد که به او امضاء بدهد و فقط به همین دلیل اخراج شد...

یکی از مستخدمان هتل محل اقامت جنیفر لوپز از این خواننده درخواست کرد که به او امضاء بدهد و فقط به همین دلیل اخراج شد.
اگر چه این بازیگر و خواننده مشهور هالیوود در سال ۲۰۰۲ در فیلم "خدمتکاری در منهتن " نقش یک مستخدم را بازی کرد اما ظاهرا" بازی در این فیلم هیچ تاثیری روی او نگذاشته است و در زندگی واقعی او اصلا" نمی تواند این قبیل آدمها را درک کند.
بنا به گزارش یک روزنامه آلمانی با نام "بیلد" ، یکی از مستخدمان هتل لوکس "ملیا دوسلدورف" فقط بخاطر درخواست امضاء از این سوپر استار اخراج شد.
این مستخدم که" پری دوداج"نام دارد درباره این موضوع گفت:"من اتاق جنیفر لوپز را تمیز کردم و از آنجایی که یکی از طرفداران او بودم کمی جسارت به خرج دادم و دوباره به درب اتاق او رفتم تا از او درخواست کنم که به من یک امضاء بدهد. اما دستیاران او اجازه ندادند من وارد اتاق شوم و درخواست مرا رد کردند."
این مستخدم بیچاره نه تنها نتوانست از خواننده مورد علاقه اش امضاء بگیرد بلکه روز بعد هم مجبور شد از آن هتل برود زیرا پرسنل جنیفر از او به مدیر هتل شکایت کرده بودند.

او در ادامه حرفهایش گفت:" روز بعد ،از شرکتی که مرا در این هتل استخدام کرده بود با من تماس گرفتند و به من گفتند که خانم جنیفر لوپز از تو شکایت کرده است . من همانجا و با همان تماس تلفنی اخراج شدم ، فقط به خاطر یک امضاء!"
مدیر این هتل هم در خصوص اخراج خانم پری دوداج بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه گفت:" او برخلاف مقررات وضع شده رفتار کرده بود و برای حریم خصوصی مشتریان مزاحمت ایجاد کرده بود و به همین دلیل اخراج شد."
اما این داستان پایان خوشی داشت زیرا این مستخدم جوان هم مثل شخصیت جنیفر در فیلم "خدمتکاری در منهتن "خیلی خوش شانس بود و یک هتل لوکس دیگر بلافاصله او را استخدام کرد.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: aftabir.com

مطالب جالب دیگر:
لباس جالب خانم مانکن بد جوری جلب توجه کرد! + عکس
شعر درمورد بی حرمتی گلشیفته فرهانی
مدونا: به یک مرد احتیاج دارم اما سنش مهم نیست!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X