اخبار رسیده از شهر مکه مکرمه در عربستان سعودی حاکی از آن است که...

اخبار رسیده از شهر مکه مکرمه در عربستان سعودی حاکی از آن است که فروشگاه «پاریس هیلتون» بازیگر سینمای آمریکا در این شهر افتتاح شد.
گفته می شود افتتاح این فروشگاه بوتیک جدید ترین مدل کیف و کفش های زنانه را عرضه می کند و در یکی از گران ترین نقاط مکه مکرمه واقع شده است.
افتتاح این فروشگاه اعتراض بسیاری از شهروندان عربستانی را برانگیخته است. البته گروهی از شهروندان هم از افتتاح این بوتیک استقبال کرده و آن را گامی مثبت در به روز شدن مدل کیف و کفش های زنان سعودی دانسته اند.«پاریس هیلتون» که صاحب یکی از بزرگ ترین مجموعه هتل های جهان به نام "هتل هیلتون" است، از افتتاح فروشگاه بوتیکش در مکه مکرمه به شدت ابراز خرسندی کرده و با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود نوشت: فروشگاه جدید و زیبای من در مکه در عربستان سعودی افتتاح شد. من به این مسأله افتخار می کنم و خیلی خوشحال هستم زیرا افتتاح این بوتیک باعث می شود که برند من در دنیا معروف تر شود.
گفتنی است «پاریس هیلتون» از سال ها پیش با یکی از دختران شاهزادگان آل سعود رفاقت صمیمی دارد. این احتمال وجود دارد که سرمایه گذاری وی در مکه مکرمه از طریق وی انجام شده باشد.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: shia-online.ir

مطالب جالب دیگر:

زنی که با اندام جدیدش رکوردی جهانی ثبت کرد!! + عکس
پسری که به تایلند رفت و تغییر جنسیت داد و حالا کاندید زیباترین دختر شده است! + عکس
رسمی عجیب درمورد زنان بیوه شده!!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X