چندی پیش تصاویری از " کیت میدلتون " عروس ملکه انگلیس منتشر شد که نشان میداد تعداد موهای سفید سر وی رو به افزایش است...
چندی پیش تصاویری از " کیت میدلتون " عروس ملکه انگلیس منتشر شد که نشان میداد تعداد موهای سفید سر وی رو به افزایش است.
این مسئله باعث اظهار نظرهای متفاوتی راجع به وضعیت ظاهری وی شد و او را بر آن داشت تا این مشکل را حل کند. بد نیست بدانید " کیت میدلتون" برای رنگ کردن موهایش به گرانترین آرایشگاه انگلستان رفت، جایی که برای کوتاه کردن مو ، دستمزدی 600 پوندی دریافت میکند.
آرایشگر مخصوص " کیت میدلتون " یک مرد ایتالیایی به نام " فرتی" است که صاحب گرانترین آرایشگاه انگلستان می باشد، او در طبقه " وی آی پی" سالن آرایشش پذیرای " دوشس کمبریج " شد و یک فرآیند 6 ساعته سری برای رنگ کردن و تقویت موهای وی انجام گرفت.سخنگوی مخصوص کیت میدلتون میگوید : شیردادن به نوزاد، درگیر کارهای شخصی کودک بودن، رژیم های لاغری برای از بین بردن اضافه وزن بارداری و سپری کردن اکثر اوقات در منزل از دلایلی است که باعث میشود " دوشس کمبریج" وقت کمتری برای رسیدگی به خود دارد. گفته میشود " کیت میدلتون" بعد از دیدن تصاویر موهایش و سفید شدن آنها به شدت منقلب شد و خواهرش این آرایشگر را به وی پیشنهاد داد.
این سالن آرایشی یکی از محبوب ترین سالن ها برای ستارگان اروپایی است و شنیده میشود اعضای سلطنتی عربستان سعودی نیز از مشتریان دائمی این سالن زیبایی هستند.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: pardad.ir

مطالب جالب دیگر:
خانم ها لطفا پس از خواندن این مطلب آن را امتحان نکنید!!!
مجری زن سرشناس شرط بندی را باخت و برهنه شد!! + عکس
انتخاب عاشقانه ترین عکس سال! + عکس
طراحی خیره کننده لکسوس برای خودروی جدیدش! + عکس

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده های این بخش
 
X