خانم " ماری باربارا " یک خانم امریکایی است که مدرک مهندسی داشته و مادر دو فرزند نوجوان است. او اخیرا موفق شد صندلی مدیریت بزرگترین کارخانه سازنده اتومبیل در دنیا را از آن خود کند....
 خانم " ماری باربارا " یک خانم امریکایی است که مدرک مهندسی داشته و مادر دو فرزند نوجوان است. او اخیرا موفق شد صندلی مدیریت بزرگترین کارخانه سازنده اتومبیل در دنیا را  از آن خود کند. او خیلی زود توانست به یکی از قدرتمندترین زنان در عرصه صنعت دنیا تبدیل شود.وی نقش پررنگی در طراحی و تولید اتومبیل های ساخت کارخانه " جنرال موتورز" امریکا دارد و اولین زنی است که رهبری مدیران این شرکت بزرگ خودروسازی را از آن خود کرده است. وی از سن 18 سالگی وارد این کمپانی شده و مدت 33 سال است که برای این کارخانه کار میکند.
او در مصاحبه اش عنوان کرده است طی این سالها زحمات زیادی متحمل شده است تا بتواند به مدیریت برسد. او میگوید ماشین های مورد علاقه وی شورولت، کامارو و پونتیاک است و قدرت موتور این اتومبیل ها را می ستاید. وی معتقد است زنان امروز جایگاه ویژه ای در صنعت و بخصوص صنعت اتومبیل سازی دارند و تنها راه پیشرفت در مسیر کار و زندگی را پشتکار و صبوری میداند.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: pardad.ir

مطالب جالب دیگر:
هنرنمایی جالب خانم قناد امریکایی! + عکس
نقاشی های جالب یک هنرمند به کمک نفت!! + عکس
تاثیر ماه تولد برروی زیبایی و سلامت بدن
بازیگر زن جذابی که یکی از چشم هایش آبی است و دیگری قهوه ای!! + عکس
دو توله سگی بامزه و مهربان که شهرت جهانی یافتند! + عکس

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده های این بخش
 
X