بیانسه و همسرش جی زی به نظر خانواده خوشبختی بودند و هیچ مشکلی بایکدیگر ندارند اما تصویر واقعی زندگی این زوج چیز دیگری است...
بیانسه و همسرش جی زی به نظر خانواده خوشبختی بودند و هیچ مشکلی بایکدیگر ندارند اما تصویر واقعی زندگی این زوج چیز دیگری است.
این زوج ثروتمند درحال حاضر درحال برگزاری یک تور کنسرت مشترک بایکدیگر هستند و پس از اتمام این تور به زندگی مشترک شان پایان خواهند داد!!
واقعا عجیب است اما گزارش ها نشان می دهد که بیانسه و همسرش از مدت ها قبل مشکلات مختلفی داشتند اما متاسفانه مثل خیلی از افراد دیگر فکر می کردند اگر بچه دار شوند مشکلات شان کمتر می شود و حالا پس از چند سال بچه داری باز هم مشکلات برگشته و بیانسه دیگر خواهان ادامه این زندگی نیست!


جی زی و راشل روی

طبق گزارش ها مشکلات آنها از زمانی اوج گرفته که گفته می شود جی زی مدتی قبل به بیانسه خیانت کرده و رابطه کوتاهی با راشل روی (طراح سرشناس مد) برقرار کرده است.
یکی از منابع نزدیک به انها گفت بیانسه و جی زی در تلاش هستند که یک طلاق توافقی خوب داشته باشند و این همه ثروت بدست امده در طول 10 سال زندگی مشترک را به طور عادلانه تقسیم کنند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
اختصاصی سیمرغ


مطالب جالب دیگر:
سیگار کشیدن بازیگر ستایش در برزیل!! + عکس
نجات معجزه آسای زن باردار در مترو!! + عکس
عکس هایی از مسابقه ملکه زیبایی پیرزن ها در برزیل!
4 محصول فناورانه خبرساز! لپ تاپی که حادثه آفرید!
کارتون روز: صلح و آزادی اسیر خشونت تروریست ها!