پردرآمدترین زنان هالیوودی: جنیفر لارنس و اسکارلت جوهانسون
فهرست پردرآمدترین زنان بازیگر منتشر شده است که جنیفر لارنس و اسکارلت جوهانسون در صدر این فهرست قرار گرفته اند.

پردرآمدترین زنان هالیوودی

بر اساس فهرست منتشر شده از سوی مجله فوربس forbes جنیفر لارنس پردرآمدترین بازیگر زن حال حاضر جهان است.

جنیفر لارنس jennifer lawrence ستاره فیلم «عطش مبارزه» با 52 میلیون دلار درآمد در سال گذشته در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران زن جهان ایستاد، اما درآمد او هنوز هم از پردرآمدترین بازیگر مرد فاصله زیادی دارد.

لارنس که در سال 2013 به خاطر بازی در فیلم «دفترچه امیدبخش» برنده جایزه اسکار شده، علاوه بر بازیگری از محل تبلیغات برای کمپانی فرانسوی دیور نیز درآمد داشته است.

این بازیگر 25 ساله، پس از هک شدن سرورهای شرکت سونی، و مشخص شدن این موضوع که دستمزد او در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» بسیار کمتر از بازیگر مرد فیلم است، در صدر اخبار قرار گرفته بود.

بر اساس آمار نشریه فوربس تنها چهار تن از 100 زن حاضر درفهرست پردرآمدترین بازیگران زن این مجله، درآمدی بالای 20 میلیون دلار داشته‌اند، در حالی که در فهرست مردان 21 مرد بیش از 20 میلیون دلار کسب کرده‌اند.

اسکارلت جوهانسون scarlett johansson با درآمدی بالغ بر 35.5 میلیون دلار پس از لارنس در رده دوم این فهرست ایستاد، و ملیسا مک‌کارتی melissa mccarthy با 23 میلیون دلار درآمد در رتبه سوم قرار گرفت.

ساندرا بولاک sandra bullock که سال گذشته با 51 میلیون دلار درآمد نفر اول این فهرست شده بود، امسال در طول 12 ماه تنها 8 میلیون دلار درآمد داشته است.

مجله فوربس درآمد بازیگران را از یک ژوئن 2014 تا یک ژوئن 2015 مبنای انتخاب افراد این فهرست قرار داده است.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir