زمانی که صحبت های آقای موسوی را در تلویزیون شنیدم احساس کردم برای اولین بار دوست دارم از شخصی در انتخابات حمایت کنم که علاوه بر اینکه یک انسان سیاستمدار است ...

محمدرضا فروتن ضمن اعلام حمایت از مهندس موسوی دلیل حضور خود برای اولین بار در عرصه انتخابات وسیاست و حمایت از موسوی را حساسیت و فهم موسوی نسبت به مسائل انسانی عنوان کرد.
وی که در ستاد مرکزی مهندس موسوی حضور یافته بود در گفتگوی اختصاصی  با خبرنگار قلم نیوز اظهار امیدواری کرد: با ریاست جمهوری مهندس موسوی کشور و هنرمندان شرایط بهتری پیدا کنند.
 وی با بیان اینکه حوزه فکری و روحی من هیچ گاه سیاسی نبوده ،گفت: همه سرمایه ای که در وجودم هست " امید"  است که با حضور آقای موسوی افزایش بسیاری یافته است .
فروتن  افزود: زمانیکه صحبت های آقای موسوی را در تلویزیون شنیدم احساس کردم برای اولین بار دوست دارم از شخصی در انتخابات حمایت کنم که علاوه بر اینکه یک انسان سیاستمدار است، فردی عاقل و فهیم و شخصی است که قلب و روحش نسبت به مسائل انسانی آگاه و حساس است.
فروتن درباره تاکید دولت مبنی بر اینکه هنرمندان نباید در انتخابات دخالت کنند، گفت: این را شنیده‌ام ولی به نظر من هرکسی نظر خود را باید به شکل آزاد بیان کند. من احساس می‌کنم حمیات کورکورانه ای انجام نمی‌دهم .با دلم جلو آمده ام و  امیدوارم که کشور ما  روزبه روز مملکت بهتر، ‌زیباتر، ‌آبادتر و سربلند تر شود.
این بازیگر مطرح سینمادر بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به محدودیت ایجاد شده در یکی از پروژه‌های تبلیغاتی اش گفت: این کار برایم بسیار عجیب بود؛ سئوال من این است که اگر این کار برای هنرمندان داخلی امکان پذیر نیست و به قول دوستان منع قانونی دارد،‌اولا چرا دولت این قانون نادرست را تصحیح نمی کند و در ثانی این  منع قانونی چرا برای نصب بیلبوردهای هنرپیشه ها و فوتبالیست های خارجی در اتوبون های شهر که نفع اقتصادی عده ای را تامین می‌کند، وجود ندارد؟
فروتن ادامه داد: من با این کار برای بخشی از وطن خود(خلیج فارس)  که خیلی زیباست تبلیغ می کردم و اتفاقا در حین کار نیز خیلی تلاش کرده بودم که از مسائل را رعایت کرده بودم اما با این وجود از این کار جلوگیری شد.
وی درباره دیدگاهی که تبلیغات را بر خلاف شان هنرمند عنوان می‌کند،گفت: به نظر من این کار هیچ تناقضی با شان و شخصیت های فرهنگی ندارد و اتفاقا از ضعیف شدن هنرمند جلوگیری می‌کند و  با عث نمی‌شود که او به خاطر گذران زندگی در هر فیلمی که به نظرش با ارزشی که برای مخاطب قائل است هماهنگی ندارد،‌بازی کند.
فروتن افزود: این کار حتی به لحاظ اقتصادی برای کشور نیز می‌تواند مفید باشد. به پیشرفت سریعتر کارخانه ها و شرکت ها و گسترش آنها کمک کند که اولین نتیجه این امر اشتغالزایی خواهد بود.
وی در پایان گفت: من فکر می‌کنم زمانیکه یک هنرمند به عنوان بازیگر سینما کارهای باارزشی انجام می‌دهد نباید موانع و محدودیت های بی‌دلیل جلوی پایش بگذاریم. اینها باعث تضعیف بازیگر و تن دادن او به شرایطی می‌شود که خیلی با آن سازگار نیست.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: baztabonline.com
 
مطالب جالب دیگر:
اسکارلت یوهانسون چهره جدید تبلیغاتی کمپانی منگو
زنان زیبایی‌‌ها را بیشتر درک می‌‌کنند!
اقدام عجیب مادر و مرگ دختر 11ساله!
موسيقيدان آمريكايي به دليل قتل هنرپيشه زن هالیوود محکوم شد! (+عکس)
دختری که به آب حساس است، حتی عرق کردن!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X