وی در پاسخ به این سئوال مجری برنامه که «شما با یکی از شیک پوش ترین زنان دنیا (میشل اوباما) ازدواج کرده‌اید، در این صورت می‌خواهید از این شلوارها دفاع کنید؟...

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به منتقدان خود که از لباس هایش در یک استادیوم بیسبال ایراد گرفته بودند به «شلخته» بودن خود اعتراف کرد، اما گفت: بدون توجه به نظر منتقدان ، لباس هایی را می‌پوشد که با آنها احساس راحتی می‌کند.
اوباما هفته گذشته در حالی که لباس‌های جین بر تن کرده بود در آغاز مسابقه‌ای در سنت لوئیس یک توپ بیسبال را در اقدامی نمادین پرتاب کرد.
پس از این رویداد، منتقدان با ایراد گرفتن به پوشش اوباما، لباس‌هایش را «گل و گشاد» نامیدند و او را دست انداختند.
 
 
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه «ان.بی.سی» در واکنش به انتقادات صورت گرفته اعتراف کرد که تا حدودی شلخته است اما به نظر منتقدان خود توجهی نمی‌کند.

وی در پاسخ به این سئوال مجری برنامه که «شما با یکی از شیک پوش ترین زنان دنیا (میشل اوباما) ازدواج کرده‌اید، در این صورت می‌خواهید از این شلوارها دفاع کنید؟»، اظهار داشت: "این نگرش من است، میشل محشر است اما من کمی شلخته هستم".

اوباما افزود: "من از رفتن به خرید بیزار هستم، این جین‌ها (که برتن کرده ام) راحت هستند و با پوشیدن آنها احساس راحتی می‌کنم. من برای کسانی که می‌خواهند رئیس جمهورشان با پوشیدن لباس‌های جین تنگ احساس بزرگی کند، متاسفم. من آن مرد نیستم".

رئیس جمهور آمریکا گفت: "اساساً تا چند سال قبل من فقط چهار دست لباس داشتم".

اوباما خاطرنشان کرد: میشل اوباما که به خاطر طرز لباس پوشیدن و آراستگی خود به نماد مد تبدیل شده زمانی عادت داشت او را به خاطر لباس‌هایش دست بیاندازد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
فرضیه خودکشی مایکل جکسون قوت گرفت!!
40 ضربه شلاق براي پوشيدن شلوار!!
40کار مفید که در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانید انجام دهید!
صداقت داشتن ذاتی است و به مغز ربطی ندارد!!
فتوایی جنجالی درباره روابط دختران و پسران در خیابان!!
پسری که به شکل عجیب و جالبی معروف شد!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X