جدایی ریحانا از معشوق میلیاردر و عربستانی اش!
ریحانا خواننده 30 ساله سرانجام از معشوق عرب خود که یک میلیاردر سرشناس است, جدا شد.

ریحانا قلب نامزدش را شکست!

خواننده ی آمریکایی ریحانا جدایی خود را از نامزد میلیاردر سعودی اش (حسن جمیل) پس از رابطه ای نزدیک به یک سال اعلام کرد. منابع نزدیک به این خواننده می گویند ریهانا از دست او خسته شده بود به همین دلیل به نامزدی اش پایان داد.

این منابع مطلع گفتند: "قلبش را شکست. این کاری است که خوب بلد است؛ شکستن قلب آدم ها"

حسن جمیل نائب رئیس هیئت مدیره شرکت (عبداللطیف جمیل) است که مالکیت آن را خانواده اش بر عهده دارند. این شرکت از بزرگترین شرکت های جهان است که نمایندگی انحصاری توزیع ماشین های تویوتای ژاپنی در عربستان و هفت کشور دیگر را بر عهده دارد.

بنا به گزارش فوربس ثروت خانواده ی جمیل 1.5 میلیارد دلار برآورد می شود. این میلیاردر سعودی نخستین بار نیست که با یک سلبریتی ارتباط داشته پیش از این هم با «نائومی کمبل» مدل لباس جامائیکایی تبار متولد بریتانیا ارتباط داشت.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سپتامبر سال گذشته یک مجله ی عربی خبر داد که کاربران فضای مجازیِ طرفدار ریحانا, فشار زیادی بر او وارد می کردند تا از میلیاردر سعودی حسن جمیل جدا شود تا این رابطه بر روی تصمیمات هنری و اجراهایش تأثیر نگذارد و مجبور نشود تا استایلش را تغییر دهد مثل همان اتفاقی که برای جانت جکسون پس از ازدواج با «وسام المانع» قطری رخ داد. در آن زمان برخی روزنامه ها ادعا کرده بودند که وسام المانع با جانت جکسون مثل یک زندانی رفتار می کند و در طول بارداری جانت هم با او رفتار خوبی نداشته و حرف های آزار دهنده ای را نثارش می کرده است...! آیا ممکن است ریهانا هم به دلایلی شبیه به این ادعاها از حسن جمیل جدا شده باشد و یا در پشت پرده ی ماجرا اتفاقات دیگری در جریان است؟


در جولای سال 2017 هم خبر عجیبی درباره ی نامزدی این دو منتشر شد. پدر ریحانا نارضایتی خودش را از این ماجرا اعلام کرد و در اظهار نظر عجیبی گفته بود: "حسن جمیل به اندازه ی کافی سیاه و تیره پوست نیست." او در ادامه گفته بود همه آن چیزی که می خواهد خوشبختی دخترش است و اصلا به ثروت نامزد او توجهی نمی کند. او گفت: "پول خیلی کم داشتن یا پول خیلی زیاد داشتن ممکن نیست شما رو خوشبخت کند!"

ریحاناهم در پاسخ به اظهار نظر پدرش گفت دوست ندارد  پدرش در امور شخصی او دخالت کند و بهتر است گفتن چنین حرفهایی را متوقف کند و ساکت باشد!گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir