قطعه «وایسا دنیا» ولوله‌ی عجیبی بین مردم به‌راه انداخت، جوری‌که تشویق‌ها باعث شد که رضا چند ثانیه منتظر بماند و بعد به اجرای آهنگ بعدی پرداخت...
 

شب‌های جزیره
 امسال برای اولین‌بار برگزاری کنسرت‌های رسمی جشنواره کیش در 2 روز پایانی هر‌هفته و با کلکسیونی از بهترین‌های پاپ به نحو احسن برگزار شد. این جشنواره که از 24 تیر شروع شد و در 30 مرداد به‌پایان رسید میزبان چهره‌هایی مثل رضا صادقی، حمید عسگری، فرزاد فرزین و محسن یگانه بود که به‌ترتیب مروری بر حواشی کوتاه این کنسرت‌ها پرداخته‌ایم.

خواننده مشکی‌پوش ایران برنامه را شروع کرد
برنامه با تاخیر 1 ساعته و در ساعت 2 بامداد با تشویق‌های پی‌درپیِ هواداران انجام گرفت و رضا صادقی طی این 2 شب به اجرای تمامی ترک‌های 2 آلبوم خود پرداخت که در این میان قطعه «وایسا دنیا» ولوله‌ی عجیبی بین مردم به‌راه انداخت، جوری‌که تشویق‌ها باعث شد که رضا چند ثانیه منتظر بماند و بعد به اجرای آهنگ بعدی پرداخت، لازم به ذکر است مهمانان آن شب فرزاد حسنی، پوریا پورسرخ و امیرعبدلله بودند و برنامه در ساعت 3:30 بامداد پایان یافت البته ناگفته نماند که لطف بیش از حد هواداران صادقی باعث شد تا به اجبار او 2 شب دیگر را در کیش بماند و به اجرای برنامه بپردازد.
 
شب‌های «کُما»
31 تیر و 1 مرداد، شب‌های مخصوص حمید عسگری، خواننده خوش‌صدای پاپ بود. شروع برنامه ساعت 1:45 بامداد انجام شد و حمید عسگری توی این 2 شب به معنای واقعی سنگ تمام گذاشت، در این شب‌ها شلوغی و جمعیت حمید را تا نزدیکی‌های صبح توی اتاقک شیشه‌ای سرپا نگه داشت چون آن‌ها از او مرتب امضا یا عکس یادگاری می‌گرفتند. این کنسرت در ساعت 3:30 بامداد به پایان رسید. مهمانان این برنامه حمید؛ میلاد ترابی، محمد علیزاده و پوریا پورسرخ بودند جالب اینجا است در شب آخر مردم سرپا اسیتاده و همراه حمید آهنگ «هیشکی مثه من تورو دوست نداره» را تا آخر ماجرا همراهی کردند.
 
باروبندیل‌های آقای یگانه!
هفت و هشت و همچنین 14 و 15 مرداد نوبت به محسن یگانه رسید. مطابق معمول، برنامه با تاخیر ساعت 2 بامداد شروع شد و محسن یگانه با انرژی تمام به‌روی استیج رفت و همه‌ی آهنگ‌های آلبوم «نفس‌های بی‌هدف» را یک‌نفس و با تسلط کامل اجرا کرد و در این میان آهنگ «بارو بندیل» محسن با استقبال دوچندان جماعت روبه‌رو شد و البته این پایان ماجرا نبود چون محسن مثل رضا صادقی دچار لطف بیش از حد هواداران شد و برنامه‌اش تا 2 شب دیگر تمدید شد و اما مهمانان محسن، حمید حامی و نیما مسیحا بودند.
 
قصه‌های من و بابام...
این برنامه در شب‌های 21، 22 و 23 مرداد انجام شد و با تشویق‌های مکرر جماعت، احسان به‌روی سن آمد و باز‌هم در ادامه این تشویق‌ها او شروع به خواندن اولین آهنگ خود کرد و تمامی ترک‌های آلبوم‌های «فصل تاره»، «من و بابام» و «برای آخرین‌بار» را با مهارت تمام اجرا کرد و در مدت این 3 شب اجرای یکی از آهنگ‌های ایرج (پدر احسان) توسط خود احسان شور و شعف بی‌نظیری را در میان جمع ایجاد کرد و احسان در مدت این 2 شب میزبان مازیار عصری، میلاد ترابی و محمد علیزاده بود.
 
فرزین و یگانه، برای اولین‌بار در ایران
برای اولین‌بار در ایران و صد‌البته به همت و پشت‌کار هادی قندی - کنسرت گزار جوان اما باتجربه- محسن یگانه به‌همراه فرزاد فرزین با اجرای 2 نفره در شب‌های 25 و 26 مرداد به‌روی سن رفتند که این مورد در نوع خود کم‌نظیر به حساب می‌آید، آن‌ها به‌مدت 2 شب به اجرای کنسرت پرداختند که در این میان فرزاد به اجرای 3 قطعه به تنهایی و سپس هر دو با هم 3 ترک از آهنگ‌های یکدیگر را اجرا کردند و با استقبال فوق‌العاده‌ای نیز روبه‌رو شدند. مهمان‌های آن شب عاطفه نوری، میلاد ترابی و مازیار عصری و...بودند.
 
اختتامیه‌ی شب‌های داغ کیش هم با اجرای صادقی بود
محبوبیت زیاد رضا صادقی، خواننده پاپ باعث شد تا اختتامیه‌ی این شب‌های گرم و پرشورِ جزیره هم با اجرای او انجام شود و طی‍ این 2 شب اختتامیه‌ی کیش میزبان جمعیت غیر‌قابل‌وصفی باشد که مشتاقانه به تماشا آمده بودند و بدون اغراق می‌توان گفت اختتامیه‌ی جشنواره امسال جزو شلوغ‌ترین و کم‌نظیرترین در نوع خود به حساب آمد. اجراهای این 2 شب تا دمدمای صبح ادامه داشت و اجرای آهنگ «ممنونم» توسط خواننده پاپ مشکی‌پوش ایران جمعیت حاضر را به‌وجد آورد و صادقی توی شب آخر اجراها با تشویق‌های بی‌امان طرفدارانش در ساعت 3:30 بامداد، سالن را ترک کرد
 
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: musicema.com
 
مطالب جالب دیگر:
نمايشگاه هنرپیشه سریال نرگس در پاريس!
آیا می‌دانستید که...
یغما گلرويی پيشنهاد 45 ميليون تومانی املاک دبی را رد کرد!
مجموعه تصاویر آنجلینا جولی با حجاب کامل در افغانستان!
با 7 سوال ساده شخصیت خود را کشف کنید!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X