دختری که برد پیت و جنیفر آنیستون مخفیفانه عاشقش هستند!
برد پیت به خواهرزاده اش علاقه زیادی دارد و او را مانند دختر خود دوست دارد و نکته جالب این است که جنیفر آنیستون نیز به این دختر علاقه زیادی دارد

ماجرای دختر مخفی برد پیت و جنیفر آنیستون چیست؟

طبق گزارش‌هایی که برخی منابع نزدیک به جنیفر آنیستون و برد پیت منتشر کرده اند، این زوج سابق یک دختر مخفی دارند. یک دختر مخفی که پیش از آشنایی برد پیت و جولی وجود داشته است.

ازدواج جنیفر آنیستون و برد پیت تنها پنج سال به طول انجامید. طرفداران آن‌ها این واقعیت را می‌دانند که این زوج هیچ بچه خونی ندارند. با این حال، یک منبع آگاه ادعا می‌کند که شخصی وجود دارد که این زوج او را مانند دختر خود می‌داند.

زمانی که جنیفر آنیستون و برد پیت هنوز با یکدیگر در ارتباط بودند، رابطه خوب و عاشقانه‌ای داشتند. آن‌ها پس از جدایی مدتی از یکدیگر دور شدند، اما اکنون مجددا با یکدیگر رابطه‌ای دوستانه دارند. جالب است که این زوج سابق هیچوقت مستقیما از یکدیگر بدگویی نکرده و سعی کرده اند روابط خود را پس از طلاق به خوبی مدیریت کنند.

بر اساس شایعات جدید، برد پیت خواهرزاده مورد علاقه خود را دارد که او را دختر خود می‌داند. نام او سیدنی است و پیت او را مانند دختر خودش دوست دارد. نکته جالب‌تر این که، انیستون نیز عاشقانه سیدنی را دوست دارد. انیستون و سیدنی با یکدیگر روابطی بسیار نزدیک دارند. این در حالی است که سیدنی چنین رابطه‌ای با آنجلینا جولی ندارد.

سیدنی به تازگی از دانشکده با مدرک معماری فارغ التحصیل شده است. گفته می‌شود برد پیت نیز از او الهام گرفته و اخیرا به معماری علاقه‌مند شده است. افزون بر این‌ها برد پیت تا حدی به سیدنی علاقه‌مند است که برای بزرگداشت دستاورد‌های تحصیلی وی کلید‌های عمارت محبوب باربارا را به وی تحویل داده است.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: entekhab.ir