خوشحالی بازیگر زن جنجالی هالیوودی از زندگی در دبی! عکس
لیندسی لوهان بازیگر 33 ساله هالیوودی مدتی است که در دبی زندگی می کند و از زندگی در این شهر حسابی رضایت دارد

زندگی لیندسی لوهان در دبی

لیندسی لوهان با انتشار عکسی در اینستاگرام پس از جلسه یوگا صبحگاهی در دبی پایتخت امارات، تناسب اندام خود را به رخ مخاطبانش کشید.

او دبی را مثل خانه‌اش توصیف کرده و اظهار داشت: آرامشی را که در جستجویش بودم در دبی یافته‌ام؛ نه دوربینی و نه عکاسی. او در پیج اینستاگرامش نوشت: آغاز روز با یوگا.

 او قرنطینه را در خانه‌اس در دبی سپری کرده است. لیندسی از سال ۲۰۱۷ میلادی تاکنون زمانهای طولانی را در دبی سپری کرده‌است.

او به مجله W می‌گوید: من در دبی آرامش پیدا کردم، نه دوربینی و نه عکاسی، اینها برای من همیشه آزاردهنده و مشکل بزرگی بوده‌اند، اما در دبی این خبرها نیست و اصلاً یاد این مشکل نمی‌افتم، کسی نیست که بخواهد از من عکس بگیرد و مثلاً وقتی دارم عطسه می‌کنم، عکسم را بگیرد و بنویسد: لیندسی لوهان در حال گریه کردن...واقعاً در دبی راحت از خانه بیرون می‌روم و نگرانی ندارم.

او درباره قرنطینه در دبی در یک مصاحبه یوتیوبی گفت: قرنطینه در دبی بسیار سفت و سخت اجرا می‌شود. مردم اینجا قرنطینه را خیلی جدی گرفته‌اند. برای رفتن به سوپرمارکت هم باید کارت تردد کرونا داشته باشید و بدون ماسک و دستکش جریمه می‌شوید. شبها با پهباد تمام خیابانها را ضدعفونی می‌کنند.

لیندسی در پاسخ به سوالی نیز گفت که قرنطینه در دبی را همراه خواهر ۲۶ ساله‌اش سپری می‌کند. او در منطقه وال استریت دبی که به نوعی مرکز شهر آن است، زندگی می‌کند.


لیندسی لوهان پس از تمرین یوگای خود
لیندسی لوهان پس از تمرین یوگای خودگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir