روزی به خانه ایشان در پل رومی‌رفتم . برایم جالب بود که که در اتاق پذیرایی مبل داشت و بوی ادکلن می‌داد...
 
این روزها مطالب متنوع ومختلفی درباره شخصیت محبوب و کم نظیر شهید بهشتی در رسانه های مختلف با گرایشهای متفاوت منتشر می شود که نشان از ماندگار شخصیت این شهید بزرگوار پس از سالها دارد.
بد نیست بدانید رضا کیانیان از بازیگران مطرح سینما تئاتر و تلویزیون که در دوران جوانی‌اش با این شهید بزرگوار دیدار داشته همیشه خاطره جالبی از این دیدار در اظهارات خود بازگو کرده است.
آقای کیانیان در مصاحبه بسیار مفصلی با ماهنامه صنعت سینما، در بخش‌هایی ازاین مصاحبه درباره دیدار باشهید بهشتی در زمان انقلاب می‌گوید: در زمان انقلاب از جمله خاطرات جالبم دیدار باشهید بهشتی بود.

روزی به خانه ایشان در پل رومی‌رفتم . برایم جالب بود که که در اتاق پذیرایی مبل داشت و بوی ادکلن می‌داد.
رضا کیانیان که در آن دوران خودش به شدت شخصیتی انقلابی بوده خطاب به شهید بهشتی می‌گوید: شما چطور انقلابی هستید که مبل و یخچالی مدل بالا و پر از گوشت و ... دارید و این طور زندگی می‌کنید؟ خندید وگفت: رضا جان تئوری‌های انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای. تو نمی‌توانی زیبایی و رفاه را نفهمی و بعد از انقلاب رفاه را به وجود آوری. باید تمرین کنیم که زندگی خوب چطوری است تا بتوانیم زندگی خوبی به مردم بدهیم.
به گفته رضا کیانیان شهید بهشتی درادامه اشاره می‌کند که ما اگر نفهمیم خوبی چیست هیچ وقت نمی‌توانیم خوبی را به مردم هدیه کنیم.
شهید بهشتی توضیح می‌دهد اینها (ادکلن ومبل و...) از پول تدریس خودم تهیه شده‌اند. ادکلن هم می‌زنند چون همه باید روزی ادکلن بزنند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: parsine.com
 
مطالب جالب دیگر:
راهی ساده برای اینکه سن واقعی كسی را حدس بزنید!
دختر استرالیایی در 200 روز هم مشهور شد و هم پولدار! (+عکس)
دردسرهای پسری که هری پاتر واقعی است!!
چگونه لبخند واقعی را از لبخند تصنعی تشخیص بدهیم؟! (+عکس)
طنز: لباس فرم برای تمام خانم‌هایی که در مشاغل آزاد فعالیت می‌کنند!!
تصاویری دیدنی و بسیار جالب از لحظه تولد نوزادان!
ساخت بزرگترين كفش ورزشی دنيا در ايران به اندازه یک اتومبیل!! (+عکس)
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X