این بازیگر دارنده سیمرغ بلورین بازیگری به مدت یك سال به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا ماموریت یافته و در صورت توافق، این مأموریت به مدت دو سال تمدید می‌شود...

«بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر شهید ناصری در ساوه بازدید كرد. او در بخشی از این
بازدید با كودكان افغان فوتبال بازی كرد. به «بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP)
انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر «شهید ناصری» در ساوه بازدید كرد تا از وضعیت غذایی و معیشت پناهندگان افغان ساكن در این مهمان‌شهر مطلع شود.
این بازیگر در دیدار با ساكنان، كودكان و معلمان این مهمان‌شهر، با آنها در مورد وضعیت غذایی و معیشت‌شان گفتگو كرد.
همچنین در این بازدید چند ساعته، وی به بررسی وضعیت نانوایی‌های این مهمان‌شهر پرداخت و هنگام توزیع مواد غذایی بین پناهندگان حضور یافت.
رادان همچنین در بخشی از برنامه‌‌اش در بین كودكان،‌ در بازی فوتبال آنها شركت كرد و در كنار آنها به بازی پرداخت.
بیش از یك میلیون پناهنده افغان در ایران حضور دارند كه 35 هزار نفر آنها در مهمان‌شهرها ساكن هستند و از خدمات بهداشتی، غذایی و آموزشی بهره می‌برند.
دفتر برنامه جهانی غذا امیدوار است بعد از آشنایی رادان با مشكلات غذایی كه در ایران وجود دارد و ایده‌گرفتن در طول بازدید‌هایش، بتواند با توجه به ذهنیت و برنامه‌هایی كه در نظر دارد و البته توان و انرژی خود كمك‌های بیشتری را از منابع مختلف برای رفع این كمبودها جذب كند و در سفرهایی كه به نقاط مختلف جهان دارد اطلاع‌رسانی مناسب انجام دهد.
این بازیگر دارنده سیمرغ بلورین بازیگری به مدت یك سال به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا ماموریت یافته و در صورت توافق، این مأموریت به مدت دو سال تمدید می‌شود.
 
 

براساس این گزارش، به نظر می‌رسد بازدید از محل اقامت پناهندگان افغان گامی در مسیر فعالیت محسوس و موثر نخستین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا برای ارتقای وضعیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر است و می‌تواند با برنامه‌های مشابه ادامه پیدا كند
 
 گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com.entertainment
منبع:avaxnet.com
 
مطالب جالب دیگر:
چشم‌هایتان قوی هستند؟ آیا می‌توانید جغد پنهان شده در این عکس را پیدا کنید؟!
مردی که با 38همسر و 94فرزندش در یک خانه زندگی می‌کنند!!
مرد مست متوجه اصابت گلوله به پایش نشده بود!!
2 عکس استثنائی از دنیای حیوانات!!
بزرگترین لیموی جهان به اندازه یک هندوانه!! (+عکس)
ایمیلی که فراگیر شده و همه ما را سرکار گذشته است!!
پیشنهاد ازدواج یک دختر به کریستیانو رونالدو در حین بازی!! (عکس)
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X