هفته نامه چلچراغ درشماره اخیر خود باانتشار گزارشی به حواشی حضور حبیب درتهران پرداخته است. این هفته نامه که برروی جلد خود کاریکاتوری از حبیب منتشر کرده در صفحه اول خود تیتر جالب ...

هفته نامه چلچراغ درشماره اخیر خود باانتشار گزارشی به حواشی حضور حبیب درتهران پرداخته است. این هفته نامه که برروی جلد خود کاریکاتوری از حبیب منتشر کرده در صفحه اول خود تیتر جالب “ مردتنهای شب چگونه آمد ورفت “را برای این گزارش منتشر کرده است.
بخش عمده این گزارش درباره حواشی و واکنش‌هایی است که پیش از این درسایتها و رسانه‌های مختلف منتشر شده ودر بخش دیگری که به نظر تازه تر می‌رسد چلچراغ جزئیات جدید و تازه تری از ماجراهای این خواننده لس آنجلسی منتشر کرده است.
چلچراغ دراین بخش نوشته :رد حبیب را درتهران زدیم و با یکی از افرادی که بانی حضور او در تهران بود گپ زدیم .پرواضح است که نامی از ایشان نخواهیم برد . وقتی ما به آقای ایکس رسیدیم حبیب وپسرش تازه تهران را ترک کرده بودند.(ماجرا مربوط به یک ماه واندی قبل است ). آقای ایکس گفت همه چیز خوب داشت پیش می‌رفت اما در آخرین مراحل کار بودیم که انتشار آلبوم به تعویق افتاد.
آلبومی که در آن قطعاتی با موضوعات متنوعی چون آهنگی برای انرژی هسته‌ای، آهنگی برای جنگ تحمیلی و موضوعات دیگر گنجانده شده بود. علت تعویق هم نگرانی در مورد استقبال زیاد و کاذب مردم از چنین خوانندگانی اعلام شده بود واینکه آیا اگر حتی آقای “رنگ چشات عسل...” در ایران کنسرت بگذارد کسی باز هم می‌رود کنسرت سعید شهروز و نادر مسچی؟!
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: musicema.com
 
مطالب جالب دیگر:
آموزش: چگونه از اطلاعات رایانه‌ خود محفاظت کنیم؟
شبی 2000 دلار خرج عیاشی با یک دختر هزینه بازیکنان مشهور!!
قیصر،خواننده لس آنجلسی هم به ایران آمد!!
پرندگانی که خانواده برایشان معنی ندارد و هر نر و ماده‌ای با هم ارتباط برقرار می‌کنند!
عکس لو رفته از قاتل بروسلی!!
بچه دار شدن پیرمرد 93ساله از همسر دومش!!
نکاتی فوق‌العاده جالب و قابل تامل درمورد سریال لاست!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X