در جدیدترین واکنش، گروه موسیقی آریان به تمسخر برنامه‌های مبتذل این شبکه پرداخته است. اولین شب کنسرت گروه موسیقی آریان شب گذشته برقرار شد و در این کنسرت ...


پس از یك تاخیر 20 دقیقه‌ای، سانس اول كنسرت گروه آریان در روز دوم اجرا با شمارش معكوس آغاز شد البته در ابتدا برنامه كلیپی درباره محصولات ترانه شرقی پخش شد.
در آغاز اجرا درحالیكه همه منتظر خواندن ترانه توسط پیام صالحی و علی پهلوان خوانندگان گروه بودند، علیرضا میرآقا(یكی از نوازندگان گروه) میكروفن به دست و درحال خواندن ستاره روی سن آمد و این اتفاق باعث تعجب خوانندگان گروه شد.
علی پهلوان با ابراز رضایت از اینكه دوباره درخدمت هموطنان خود است؛ از تماشاگران خواست تا با فریاد خود میزان علاقه خود به گروه آریان نشان دهند.
 
 
 
علی پهلوان ترانه‌ای را كه برای سازمان ملل سروده بود خواند.
پهلوان در مورد این ترانه گفت: این ترانه به نام صدای پای امید برای یكی از برنامه‌های جهانی سازمان ملل خوانده شد و باتوجه به آنكه متن آن درباره صلح و دوستی است ازسوی مسوولان سازمان ملل مورد استقبال واقع شد.
بعداز اجرای این طرح كه با استقبال مخاطبان ایرانی نیز مواجه شد پیام صالحی با آرزوی اینكه امیدوار است هیچ كسی تنها نماند، ترانه تو یك احساس قشنگی را خواند و سپس گروه آریان ترانه جدیدی از آثار خود به نام حق را خواند در این ترانه كه با 7 شماره 7 بخش مختلف داشت؛ تماشاگران با شمردن عدد یك تا 7 گروه را همراهی می‌كردند.
 
 
سپس گروه آریان مجموعه‌ای از ترانه‌های ابتدایی و خاطره انگیز فعالیت خود را اجرا كردند.
تولیدات تلویزیونی شبکه فارسی وان نه تنها باعث واکنش تند رسانه‌ها و جریان‌های رسمی شده است بلکه بسیاری ازگروها و رسانه ها و طیف ها ی  مختلف نیز نسبت به تبعات بسیار منفی این شبکه ماهواره ای هشدار داده اند.
 
 
موضوع مهمی که درباره فارسی  وان وجود دارد اجماع نظر همه گروههای سیاسی و اجتماعی و فرهنگی وهنری در مورد تاثیرات مخرب این شبکه ماهواره ای است. در جدیدترین واکنش، گروه موسیقی آریان به تمسخر برنامه‌های مبتذل این شبکه پرداخته است.
اولین شب کنسرت گروه موسیقی آریان شب گذشته برقرار شد و دراین کنسرت که بدون تنفس برگزار شد، اجرای کلیپی تقسیم کننده بخش اول و دوم برنامه بود
. در این کلیپ پیام صالحی خواننده آریان و ساناز کاشمری همخوان گروه بازیگران بودند که به سبک شبکه فارسی1 در فضای آمریکای لاتین بازی کردند. در این کلیپ که به شکلی انتقادی دوبله‌های این شبکه به سخره گرفته شده بود، پیام صالحی با نام پدرو و کاشمری با نام آنجلینا حضور داشتند. پخش این کلیپ بسیار مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: ایلنا و پارس توریسم
 
مطالب جالب دیگر:
چرا جدایی و شکست عشقی سخت است؟!
عکس: ظاهر متفاوت بازیگر زن در کنسرت موسیقی!!
مردان هم بارداری را تجربه می‌کنند!!
6 پیشنهاد برای کارکردن با اینترنت کم سرعت!
حضورنه چندان جالب گلشیفته فراهانی در یک جشنواره! (+عکس)
اسم واقعی افراد سرشناس!
هنگام تماشای فوتبال در مغز تماشاگران چه می‌گذرد؟
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X