جنجال در زندگی شخصی بالاک، مبدل به بحث این روزهای مطبوعات آلمانی شده است. شایعه منتشره در مجله "بونته" در مورد رابطه نامشروع بالاک با همسر هم...

در ماه‌های اخیر مطبوعات مختلف آلمانی دائما از اوضاع جسمانی بالاک پس از مصدومیت و اوضاع بازوبند کاپیتانی ژرمنها می‌نوشتند ولی اکنون انتشار اخباری مبنی بر رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی‌سابقش کریستین لل، به منزله جنجال عظیمی‌در مطبوعات روز آلمان است.
جنجال در زندگی شخصی بالاک، مبدل به بحث این روزهای مطبوعات آلمانی شده است. شایعه منتشره در مجله "بونته" در مورد رابطه نامشروع بالاک با همسر هم تیمی‌سابقش کریستین لل که اکنون در هرتابرلین توپ می‌زند، مبدل به خبر اصلی تمام نشریات آلمانی شده است.

همه چیز از اظهارات لل شروع شد؛ این ستاره آلمانی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرد که خانواده اش بی صبرانه منتظر تولد نوزاد در راهشان هستند و البته اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد مسائل شخصی نیست؛ او در ادامه به این نکته اشاره کرد که او مثل بالاک نیست که بتواند به خودش اجازه دهد که هرکاری را انجام دهد.

انتشار این جملات و البته خبر جدایی لل و دانیلا،  همسرش که سه ماه پیش در پی بحرانی خانوادگی اتفاق افتاد، باعث شد تا روزنامه ها و مطبوعات آلمانی به انتشار داستانهایی در این رابطه بپردازند و فرضیه ارتباط نامشروع بالاک با همسر لل را مطرح کنند.
البته هنوز هیچ یک از این بازیکنان در این رابطه به اظهار نظر نپرداخته‌اند.
 
بالاک و همسرش
 
بالاک دو سال پیش با سیمونه، ازدواج کرد؛ نامزدی آنها 12 سال به طول انجامید و در حال حاضر سه فرزند دارند. طبق گزارش منتشره در روزنامه بیلد،سیمونه بارها و بارها با خانه لل تماس گرفته تا از این ماجرا اطلاعات بیشتری کسب کند.
همسر لل نیز اعلام کرده که این پرسش را می‌بایست از همسرش پرسید وبدین ترتیب خبرنگاران آلمانی به دنبال رمزگشایی این ماجرا هستند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: goal.com
 
مطالب جالب دیگر:
تصاویر عروس‌هایی که لباس‌هایشان از دستمال توالت ساخته شده است!!
مردی که با پاهایش کاری می‌کند که ما با 4تا دست هم نمی‌توانیم! (+عکس)
فیلمبرداری پسر عرب از مادرش در حمام!
زن 28ساله ایرانی به خاطر خداحافظی گرم شوهر با پیرزن 75ساله، طلاق می‌خواهد!!
ماجرای یخچال 56 ساله‌ای که هنوز خراب نشده است! (+عکس)
آواز خوانی خواننده زن ترکیه‌ای در کرج!!
یادداشت رضا رشید پور درباره حذف فرزاد حسنی از ماه عسل سیما!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X