در ابتدا و قبل از شروع هر كلامی باید اعلام کنم، به هیچ وجه بابت تشابه صدایی خودم با ...


انتشار یک قطعه موسیقی رپ و تشابه صدای رضا صادقی با خواننده این قطعه باعث شد تا این هنرمند با وجود سكوت خبری، نامه ای سرگشاده به هوادارانش بنویسد.

«در ابتدا و قبل از شروع هر كلامی باید اعلام کنم، به هیچ وجه بابت تشابه صدایی خودم با خواننده این قطعه نارحت نبوده و نیستم. اما از این بابت كه این قبیل مسائل با نام من تمام می شود ناراضی هستم و عذاب می كشم. در طول زندگی‌ام تشابه چهرهای زیادی با چهره خودم را یافته‌ام ولی تازگی‌ها صدا‌هایی می‌شنوم که بسیار شبیه صدای من است كه باعث تعجب‌ام شده است. این سوال در ذهنم نقش بسته كه به راستی من كیستم؟
امیدوارم حداقل پدر من در آینده من را به فرزندی قبول كرده و به موجودیت من شك نکند. اگر این دوستان كاری را می‌سازند خواهش می‌كنم كه با نام خودشان از كار بهره‌برداری كنند با وجود گذشت یك سال تمام از سكوت خبری‌ام که تا زمان انتشار آلبوم تازه‌ام ادامه دارد می‌خواهم که از موقعیت هنری من سوء استفاده نشود و من را وارد این بازی‌ها نکنند.
در ضمن من به هیچ وجه مخالف با سبك رپ نبوده و نیستم. پیش‌تر بنا به دلایلی خاص قطعه‌ای را در این گونه موسیقیایی خوانده‌ام ولی در این سبك تا این لحظه ایده‌آل من به حساب نمی‌آید.
در آخر از تمامی طرفدارانم خواهش می‌كنم هر صدایی را با دقت گوش کنند و صدای من را با دل و جان گوش بدهند چرا كه تنها دراین صورت متوجه خواهند شد كه این گونه قطعات از آن من نبوده و صدا، صدای من نیست....همین»
24 مرداد ماه 1389
رضا صادقی
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: musicema.com

مطالب جالب دیگر:
عکس‌های دختری که شبیه عروسک است!!
نجات معجزه آسای 120 مسافر از هواپیمای صاعقه زده کلمبیایی! (+عکس)
زوج 38 و 23 ساله ایرانی رکورد زدند! در یک سال 3 بار طلاق!!
عکس‌های تلفن همراهی به شکل لنگه کفش آدیداس!!
گران ترین هتل‌های جهان در کدام شهر هستند؟
ماجرای یخچال 56 ساله‌ای که هنوز خراب نشده است! (+عکس)
آواز خوانی خواننده زن ترکیه‌ای در کرج!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X