به دختر جوانی می‌رسیم که با 23 سال سن مدیر یکی از شعب بانک نت وست شده و آبروی جوان و جوان گرایی را برده است...

جوان گرایی مدتی است که رایج شده است اما از این صحبت ها که بگذریم ، به دختر جوانی می‌رسیم که با 23 سال سن مدیر یکی از شعب بانک نت وست شده و آبروی جوان و جوان گرایی را برده است!
این مدیر جوان بانکی در انگلیس با دادن اطلاعات بانک تحت مدیریت خود  به دوستش ، در سرقت 370 هزار پوند از این بانک همکاری کرد.
راکائل شریار نامینی 23 ساله مدیر بانک نت وست انگلیس طرح و نقشه دزدی از بانک شعبه خود را با دوست پسرش برنامه ریزی می‌کند.
 
 
وی با در اختیار گذاشتن نقشه بانک و راه های ورودی برای انجام سرقت ، انجام این کار را آسان می‌کند و بدین ترتیب 370 هزار پوند توسط  ویلیام ورملند و دستیارش به سرقت می‌رود.آنان که از مسیر سرویس های بهداشتی خانم ها به  طبقه اول بانک وارد می‌شوند ،از دوربین های امنیتی ورودی بانک عبور می‌کنند و به راحتی سایر مراحل سرقت خود را انجام می‌دهند.
 
 
مدارک به دست آمده نشان می‌دهد که فردای روز دزدی آنان مقداری از پول های به سرقت رفته  را در یک مغازه اجناس گران قیمت خرج می‌کنند و همین امر باعث می‌شود تا پلیس راحت تر بتواند سارقین را دستگیر کند.
راکائل به اتهام همکاری در سرقت آن هم با سوء استفاده از موقعیت خود به 12 سال زندان  محکوم می‌شود. همچنین ورملند و دستیارش نیز به 8 سال حبس محکوم شدند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: banki.ir
 
مطالب جالب دیگر:
بچه دار شدن دختر 10ساله از پسری که هنوز به سن قانونی نرسیده است!
راهی برای اینکه بفهمیم کم خونی داریم؟!
نکته هایی که اگر رعایت کنید بیشتر بنزین خواهید زد!!
3عکس از رضا صادقی و برادرش!
حرکت احمقانه زنی که عشق رانندگی بود!! ( + عکس )
مرد ایرانی که 26زن داشت! مردی که در یک شب 3زن گرفت!! ( + عکس )
اقدام عجیب 25ایرانی؛ لب های خود را دوختند!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X