لباس‌های زیر گرمی بپوشید که کاملا اندازه و مناسب اندام شما است. این گونه لباس زیر درحالی که بدن شما را بدون ایجاد حجم اضافی در برابر سرما عایق می‌کندو...
  
ویژه خانم‌ها

۱- لباس‌های زیر گرمی بپوشید که کاملا اندازه و مناسب اندام شما است. این گونه لباس زیر درحالی که بدن شما را بدون ایجاد حجم اضافی در برابر سرما عایق می‌کند و شما را گرم نگاه می‌دارد، تهویه خوبی نیز دارد. در این صورت می‌توانید در یک زمستان معتدل از یک یا دو لایه از لباس‌های خود صرفنظر کنید. هر چه تعداد لایه‌های لباس کمتری بپوشید، لاغرتر به نظر می‌رسید. لباس زیر شما باید تنگ و چسب باشد. فایده لباس زیر زمستانی چسبان این است که تقریبا مانند یک شکم بند و کمربند عمل می‌کند و از برجسته کردن شکم و چاقی شما جلوگیری می‌کند و شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

۲- اگر قصد دارید که در زمستان دامن یا پیراهن بپوشید، با پوشیدن جورابهای ساق بلند چسبان پشمی پاهای خود را لاغرتر نشان بدهید. جورابی به رنگ مشکی یا خیلی تیره انتخاب کنید تا بیشتر تاثیر لاغری داشته باشد.

۳- با پوشیدن لباس‌هایی که از پارچه‌های گرمتری تهیه شده است، از لایه‌های لباس کمتری استفاده کنید. به جای لباس‌های نخی ضخیم و ، لباس‌های پشمی یا ابریشمی بپوشید.

۴- کتهایی را بپوشید که متناسب اندام شما است. یک کت بسیار تنگ و چسبان با بادکردگی و حجم ناخوشایند و بد منظره باعث می‌شود تا چاق تر به نظر برسید. کتی که به خوبی اندازه و متناسب بدن شما است، اندام شما را خوب و جالب نشان می‌دهد.

۵- با پوشیدن یک شال پشمی صورتی رنگ مجلل و پر جلوه خود را گرمتر سازید. این شال باعث افزایش حجم هیکل شما نمی شود، در عوض ظاهر شما را به شکل زیبایی آراسته می‌کند. شال از گردبند بهتر است زیرا در عین حال که باعث می‌شود تا شما خوب و عالی به نظر برسید، شما را گرم نیز می‌کند.

 
گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع:shikweb.com 
 
مطالب پیشنهادی:
در دنیای مد، هر چه ساده‌تر بهتر 
لباس های شما درباره تان چه می گویند؟ 
سفبد رنگ مناسب برای چاقها نیست مگر اینکه به توصیه های زیر توجه کنند! 
چه رنگ‌ها و مدل‌هایی مد خواهد شد؟ 
نسبت به اندام خود چه تی شرت‌هایی بپوشیم  

 

 
 

X