افزایش رشد مژه با 4 روش طبیعی و موثر
 داشتن مژه هایی پرپشت و زیبا یکی از راه های زیبایی است. شما می توانید برای داشتن مژه هایی پرپشت و زیبا، رشد مژه های تان را با روش های طبیعی چند برابر کنید. در ادامه مطلب شما را با این روش ها آشنا می کنیم

روش های طبیعی برای افزایش رشد مژه

مژه ها در زیبایی چشم ها و صورت نقش مهمی دارند به همین دلیل خانم ها از انواع لوازم آرایش برای بلند و پر پشت نشان دادن مژه ها استفاده می کنند. اما راه‌های مختلفی برای افزایش رشد مژه‌ها وجود دارد که یکی از این راهکار‌ها استفاده از مواد طبیعی است البته باید توجه داشت که این مواد نباید با چشم تماس مستقیم داشته باشند. در ادامه به مواد طبیعی موثر در رشد مژه ها اشاره می کنیم :
 

بیشتر بدانید : پرپشت و ضخیم شدن مژه با 3 روش معجزه گر خانگی

افزایش رشد مژه با روغن کرچک

روغن کرچک باعث رشد فولیکول می شود.با کمی پنبه مژه‌هایتان را به مقداری روغن کرچک آغشته کنید و بعد از مدتی  آن ها را بشویید.
 

افزایش رشد مژه با روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یک درمان خانگی برای ضخیم‌تر شدن مژه‌ها نیز به کار می‌رود، روغن زیتون غنی از اسید اولئیک و ویتامین E است.

بیشتر بدانید : برای تقویت موهای خود با روغن زیتون از این روش استفاده کنید

افزایش رشد مژه با ژل آلوئه‌ورا

آلوئه‌ورا یکی دیگر از راهکار‌های موثر برای ضخیم‌ و بلند ترشدن مژه‌هاست چرا که آلوئه ورا حاوی مواد مغذی و ویتامین های A ،B۱۲ ،C و E است که  باعث رشد مژه‌ها می‌شود. همچنین آلوئه ورا حاوی اسید فولیک است که مانع شکننده شدن مژه‌ها می‌شود.

تاثیر فوق العاده ویتامین E در رشد مژه‌ها

مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۰ منتشر شد که نشان داد رشد مو و مژه در افرادی که ویتامین E مصرف می‌کنند بیشتر است. کافی است چند قطره از محتوی کپسول ویتامین E را به مژه‌هایتان بمالید.


بیشتر بدانید : تقویت و پرپشت کردن مژه با 5 پیشنهاد ساده!!

بیشتر بدانید : تقویت مژه و ابرو با چند روش خانگی موثر!!

بیشتر بدانید : مژه های تان را 2 هفته ای پرپشت کنید

بیشتر بدانید : تقویت مژه با رژیم غذایی برای کسانی که مژه هایی پرپشت و زیبا می خواهند

بیشتر بدانید : مژه های تان را با این روشها دو برابر کنید!


 گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : khorasannews.com