سم‌ زدایی و کاهش وزن با 4 نوشیدنی مفید و خوشمزه
اگر می‌خواهید از شر سموم و مواد شیمیایی مضر به شیوه طبیعی خلاص شوید و علاوه بر آن وزن خود را کاهش دهید، نوشیدنی‌های زیر انتخاب مناسبی برای شماست

بهترین نوشیدنی‌ ها برای سم‌ زدایی بدن و کاهش وزن

سم‌ زدایی و کاهش وزن با لیمو و آب گرم

این یکی از بهترین نوشیدنی سم زدایی صبح است. این شبیه به شربت ابلیمو است و فقط چند دقیقه از وقت با ارزش شما را می گیرد. فقط کافیست نصف لیمو را به دو فنجان آب گرم فشار داده لیموناد درست کنید باید هر روز صبح با معده خالی بنوشید.

بیشتر بدانید : 2 روزه بدن تان را سم زدایی کنید

سم‌ زدایی و کاهش وزن با انبه و آب آناناس

نوشیدن مخلوطی از انبه و آب آناناس بهترین راه برای شروع روز است. این آب غنی از ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز بدن است. انبه و آناناس با سموم موجود در سیستم گوارش انباشته شده و با رادیکالهای آزاد مضر مبارزه می کند.

سم‌ زدایی و کاهش وزن با 4 نوشیدنی مفید و خوشمزه
سم‌ زدایی و کاهش وزن با 4 نوشیدنی مفید و خوشمزه,سم زدایی,سم زدایی با کاهش وزن

سم‌ زدایی و کاهش وزن با آب هندوانه

آب هندوانه برای خلاص شدن از شر سموم در ارگانیسم بخصوص در طول روزهای بلند تابستان لازم است، یک یا چند قطعه هندوانه، دو عدد خیار، چند برگ نعناع، آب شیرین سرد و چند برگ نعناع لازم داریم.

سم‌ زدایی و کاهش وزن با چای سبز و آبمیوه

چای سبز چای شماره یک جهان است و به خاطر سالم نگه داشتن بدن در کل جهان استفاده می شود. برای اثر بهتر و دو برابر شدن فایده آن چای سبز و آب مرکبات را با هم ترکیب کنید. این آبمیوه برای کسانی که مشروبات الکلی زیاد مصرف میکنند و برای سم زدایی از بدن ایده آل است.بیشتر بدانید : سم زدایی بدن با 7 روش موثر!!

بیشتر بدانید : سم زدایی همیشگی بدن با 14 روش ساده

بیشتر بدانید : تصفیه خون و سم زدایی بدن با 15 ماده غذایی برتر!!

بیشتر بدانید : سم زدایی بدن با سوپ سیر و زنجبیلگردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: bornanews.ir