برخی از ساده ترین دستورات ماسک صورت برای تابستان را برای داشتن پوستی سالم و درخشان بررسی می کنیم . ماسک هایی مخصوص فصل تابستان که بی نظیرند !!
ماسک هایی مخصوص فصل تابستان را به شما معرفی می کنیم که بی نظیرند !! درست مثل تغییر لباس ها ازکلفت به نازک ، شما باید روال مراقبت از پوستتان رامتناسب با هوای تابستان تغییر داده و به روز کنید . با توجه به تعریق بیش از حد و پاک شدن آرایش ،ماسک های تسکین دهنده، پاکسازی کننده و احیا کننده برای فصل تابستان بسیار مناسب است.

استفاده از مواد طبیعی، بهترین راه برای داشتن پوستی زیبا و شفاف بدون هزینه های گزاف است. همه مواد لازم در داخل آشپزخانه شما یافت می شود. برخی از ساده ترین دستورات ماسک صورت برای تابستان را برای داشتن پوستی سالم و درخشان بررسی می کنیم .

 دستور ماسک دست ساز صورت برای تابستان
 ماسک احیا کننده :
با استفاده از این ماسک دست ساز پوستتان را ازآلودگی و سبوم تمیز کنید. شما فقط به مخلوط 1 قاشق غذاخوری عسل با4-3 انگور له شده نیاز دارید . مخلوط را به مدت 30-20 دقیقه روی صورت قرار داده و سپس با آب ولرم بشویید . خواهید دید که  چگونه این ماسک پوست شما را بازسازی کرده و زنده می کند .

تسکین دهنده و لایه بردار ماسک :
هیچ درمان طبیعی برای تسکین پوست و پاکسازی منافذ بسته آن بهتر از این ماسک نیست . 2 قاشق غذاخوری کدو تنبل پخته و له شده را با 1 قاشق غذاخوری سرکه سیب و نصف قاشق غذاخوری گلاب مخلوط کنید . این ماسک را به مدت 15-10 دقیقه روی صورت قرار داده و سپس با آب ولرم بشویید.

ماسک مرطوب کننده عمیق :
در تابستان ، هیدراسیون مناسب برای پوست کاملا ضروری است . این ماسک مرطوب کننده عمیق کمک خواهد کرد که رطوبت از دست رفته را جبران کنید . نیمی از یک موز له شده را با همان مقدار آوکادو له شده مخلوط کنید . مخلوط را در یخچال قرار دهید، به مدت نیم ساعت. سپس آن را به مدت 15 دقیقه روی صورت قرار داده و بعد با آب ولرم بشویید.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : ibanoo.irمطالب پیشنهادی :
ماسکی فوق العاده برای جوش و لک های صورت
ماسك هايی برای برطرف كردن كك و مك پوست
بهترین ماسک برای پوست شما + ماسک سفت کننده ی پوستهای شل
پلینگ یا پاکسازی پوست در منزل
مهمترین ماسکهای روشن کننده ویژه‌ی پوستهای کدر!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X