سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1

این نوع خط چشم ، سخت ترین نوع خط چشم است .ولی نتایج بسیار خوبی دارد و چشم را بسیار زیبا نشان میدهد و نسبت به انواع دیگر خط چشم ها برازندگی بیشتری دارد .
زنان همیشه برای کشیدن خط چشم تردید دارند و به مشکل بر می خورند.اما اگر به استفاده از آن عادت کرده اید سلاح خوبی برای زیباتر نشان دادن چشم است .

اصولا خط چشم ، چشم را قاب می گیرد و یا آن را پوشش می دهد. کسانی که هر روز از خط چشم استفاده می کنند بهتر است از رنگ هایی مانند : مشکی ، ،قهوه ای ، آبی و سبز استفاده کنند .

انواع خط چشم :
1 - مدادی :
نوعی از خط چشم است که به آسانی کشیده می شود . مداد نازک و با رنگی مبهم برای کسانی مناسب است که مبتدی هستند و تازه شروع به یاد گیری کرده اند و همچنین برای استفاده روزمره نیز مناسب است. یکی از ویژگی های خوب این نوع خط چشم این است که به راحتی با استفاده از آب به طور کامل پاک می شود .

2 - خط چشم مایع :
این نوع خط چشم ، سخت ترین نوع خط چشم است .ولی نتایج بسیار خوبی دارد و چشم را بسیار زیبا نشان میدهد و نسبت به انواع دیگر خط چشم ها برازندگی بیشتری دارد . و برای موقعیت های خاص بسیار مناسب است .


نکاتی برای کشیدن خط چشم :
- خودتان را تا حد ممکن راحت مقابل آیینه قرار دهید . و لازم به ذکر است که بهترین موقعیت نشسته است .

- چشمی را که می خواهید خط چشم بکشید بسته نگه دارید .

- با انگشت وسط دست ،گوشه خارجی چشم را نگه دارید .

- آرنج خود را روی سطح محکمی قرار دهید و مطمئن شوید که متزلزل نخواهد شد .

- خط چشم را به نرمی از گوشه داخلی چشم به گوشه بیرونی چشم بکشید .

_ چشمانتان را باز کنید و نتیجه عمل خود را ببینید ، و اگر ضخامتش کم بود همین عمل را دوباره تکرار کنید .گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : arayeshik.comمطالب پیشنهادی :
طرز كشیدن خط چشم
برای کشیدن خط چشمی تمیز بهتر است چشم باز باشد یا بسته؟
چگونه خط چشم حرفه ای داشته باشیم!
طرز صحیح سایه زدن برای انواع چشمها !
4 نکته مهم در کشیدن خط چشم
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X