تتت

ما در اینجا انوع مدل های استفاده از رژ را توسط افراد مشهور هالیوودی برایتان آورده ایم و بهترین ها و بدترین های طرز استفاده از آنها را برایتان بیان کرده ایم .
در زمستان بهتر است از رژ صورتی استفاده کنیم تا لب های ما زیباتر نشان داده شود و در این روزهای سرد و بیروح از جذابیت بیشتری برخوردار شود.
ما در اینجا انوع مدل های استفاده از رژ را توسط افراد مشهور هالیوودی برایتان آورده ایم و بهترین ها و بدترین های طرز استفاده از آنها را برایتان بیان کرده ایم .

بیشتر بدانید : بهترین آرایش صورت در گلدن گلوب 2019 Golden Globes

بهترین : تیلور سویفت
سویفت با رژ صورتی ملایمی که زده بود بر روی فرش قرمز آمد و سایه ای به رنگ بنفش در کنار مدل آرایش چشم هایش بسیار زیبا شده بود. ترکیب رنگ های لباس او هم از رنگ های بنفش و صورتی بود و رنگ موهای او که بسیار روشن بود هم به این زیبایی افزوده است. 
 

بهترین : آنیکا نانی رز 
رنگ صورتی ای که بر روی لب های او زده شده است باعث گردیده است تا با رنگ پوست او بسیار هماهنگ باشد و به چهره ی او بنشیند . 
 
بهترین : کریستی برانکلی
حالا که دیگر می دانیم که راز  جوان نشان دادن کریستی رنگ موهای او می باشد پس علاوه بر اینها باید بدانید که طرز آرایش کردن او در کنار رژ صورتی ملایمی که او استفاده می کند در جوان نشان دادن او تاثیر بسزایی گذاشته است. 
 
بهترین : جنیفر لارنس
او یکی از بهترین های فرش قرمز می باشد . بازی زیبای او در فیلم  "بازی گرسنگی" بسیار شناخته شده است و همان طور که در تصویر می بینید رنگ رژ صورتی پررنگی که او استفاده کرده است در کنار مدل موهای کاملا جمع او بسیار به صورتش آمده است.
 
بهترین : الکسا چانگ
چانگ با خط چشم بالدار و مدل کشیده ی آن ، در کنار چشم های سبزش بسیار زیبا نشان داده شده است و رژ صورتی ملایمی که استفاده کرده است صورت او را زیباتر نشان داده است.
 
بدترین : لنا دونهام
او در مراسم برگزاری اهدای جوایز سینمایی با این مدل آرایش حضور پیدا کرده بود.مدل آرایش چشم ها و ابروهایش در کنار رنگ رژی که استفاده کرده بود باعث شده است تا چهره ی او را بسیار بد جلوه دهد.علاوه بر آن مدل موهای او که خیلی دخترانه بود بر زشت شدن چهره ی او تاثیر گذار بوده است.
 
بدترین : ملانی براون
مدل آرایش چشم و ریمل مژه و ابرو های او ، باعث شده است تا چشم های او بسیار عمیق به نظر برسد و رنگ رژی که او استفاده کرده است باعث شده تا چهره ی او بسیار تیره به نظر برسد. 
 
بدترین : سوکی
خدا می داند که مدل ابرو های بسیار پررنگ او در کنار این مدل مو که تماما پشت سرش جمع شده است ، چگونه از انتخاب های او بوده است. رژ صورتی ای که بر روی لب های او زده شده است باعث گردیده تا بر زشت شدن آرایش او بیافزاید.
 
بدترین : بژو مارلوه
مدل آرایش چشم های این بازیگر فرانسوی و سیاه کردن افراطی چشم های او باعث شده است تا صورت او در کنار این لباس قرمز و رژ صورتی اش بسیار بد به نظر آید.
 
بدترین : آدرنی بیلون
رنگ نارنجی ای که او برای پوست صورت و بدنش استفاده کرده است باعث گردیده است تا صورت او در کنار این رنگ رژ صورتی بسیار کمرنگی که استفاده کرده است بسیار بد جلوه دهد و او را زشت کند.
 
 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغمطالب پیشنهادی :
 
 
آرایش صورتهای کشیده و لاغر ( تصویری )
 
 
آموزش و راهنمای تصویری گام به گام آرایش چشم
 
 
اینطور رژگونه بزنید تا گونه ها برجسته تر دیده شوند!!
 
 
چه مدل ابرو برای چه صورتی؟ + عکس
 
آموزش 3 مدل آرایش چشم مخصوص زمستان
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X