تتت

برای تقویت موهای صورت بهتر است از روش‌هایی که در این متن آورده شده است استفاده کنید.

برس زدن ابروها و مژه‌ها در رشد آن موثر می‌باشد. برای این کار باید با یک برس کوچک و تمیز روزی چند بار ، مژه‌ها و ابروها را برس بزنید

برای تقویت موهای صورت بهتر است از روش‌های زیر استفاده کنید:
پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده و بسوزانید، خاکستر حاصل را به موی صورت خود (ریش ، سبیل، ابرو) مالیده و خوب ماساژ دهید.
مقداری روغن بادام را با پوسته زیتون مخلوط کرده، و بگذارید حدود 3 روز بماند، پس از گذشت این مدت، حدود 30 دقیقه آن را جوشانده و سپس صاف نمایید، این مایع صاف شده برای تقویت موهای مژه و ابرو مفید بوده و همچنین باعث روییدن و پرپشت شدن موهای صورت می‌شود.
هورمون دنبلان برای پرپشت کردن ریش و سبیل بسیار موثر است. برای این کار بهتر است از ورقه‌های نازک دنبلان استفاده کنید و آنهارا بر روی صورت و آن قسمت‌هایی که میخواهید پر مو شوند قرار داده و پس از گذشت 1 ساعت آنها را برداشته و صورت خود را بشویید. این عمل را هر روز تکرار کنید و نتیجه اش را شخصا مشاهده نمایید.
میوه سفید نارگیل و مغزهای چرب، مانند گرود، بادام از اگر ریز و پودر نموده و بر روی ابروها و سبیل بمالید باعث مشکی شدن آنها میگردد و اگر خشک شده آنها را بسوزانید از خاکستر آنها هم می‌توانید استفاده کنید. مالیدن زرده و سفیده تخم مرغ به موهای صورت، باعث درآمدن ریش و سبیل و پرپشت شدن آنها می‌شود.
سیر را بسوزانید و به صورت خاکستر در آورید و به آن تره کوهی نیز اضافه کنید، این مواد را در روغن زیتون جوشانده و به صورت خود بمالید.
 
 
گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع: khanevadeyema.com
 
 
مطالب پیشنهادی:
ارتباط آرایش وآرامش
فواید استفاده از کرمهای شب
جوش زدن بعد ازاصلاح صورت درخانمها
3 فن ساده برای برجسته نشان دادن لبها
راههای برطرف کردن قرمزی موها
عطر درمانی ! راز زیبایی  

 

 

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X