تجربه ی اخیرم در رابطه با کندن موهای ابرو و نحوه ی استفاده از موچین های ابرو بود . من ساعت های بیشماری از وقتم را روبروی و مقابل آیینه گذراندم....
 
 
در این مقاله قصد داریم به فرم ابرو در افراد بپردازیم : 
 
بابی براون می گوید :
تجربه ی اخیرم  در رابطه با کندن موهای ابرو و نحوه ی استفاده از موچین های ابرو بود . من ساعت های بیشماری  از وقتم را روبروی و مقابل آیینه گذراندم  . پوست زیر ابروان به خاطر اینکه استخوانی ندارد بیش از حد نرم می باشد . ابروان در صورت هر فردی نقش بسزایی دارد ، ابروان مانند قاب صورت می باشند ;  هر چه قاب عکسی زیبا تر باشد مسلما عکس داخل آن نیز زیباتر به نظر خواهید رسید .
 
شما باید ابروان خود را به صورتی بر دارید که به صورت شما بیاید ، تا ظاهری کاملا طبیعی و ذاتی به شما ببخشد . اگر شما تا کنون ابروان خود را بر نداشته اید توصیه می کنم نزد آرایشگری بروید که در کار ابرو حرفه ای باشد ، زیرا نحوه و شیوه ای که اولین بار  ابروی خود را بر می دارید مهم است ، اگر شما در ماه چندین مرتبه عادت دارید نزد آرایشگر  بروید ، به این نکته دقت داشته باشید که آرایشگر شما موهای ابروان تان را با چه شیوه ای بر می دارد ، زیرا نحوه ی برداشتن ابرو با موچین تاثیر مستقیم در رشد ابروان دارد .
 
* اگر رشد ابروان شما در سابق خوب بوده است اما در حال حاضر رشد ابروان تان کم شده است بخاطر نحوه ی نادرست برداشتن موهای ابروانتان است
 
بعضی از افراد ابروان شان را با لیزر یا الکترولیز بر می دارند ، من هرگز چنین روش هایی را به شما توصیه نمی کنم ، این روش های بسیار خطرناک هستند .
 
* اگر می خواهید ابروان تان را بردارید همان روش قدیمی که ابروان را با موچین برمی داشتند بهترین روش می باشد . از این که ابروانتان را تتو کنید بپرهیزید. زیرا عمل تتو  کردن با کمک سوزن های انجام می شود که داخل آن ها رنگ هایی وجود دارد ، اگر این رنگ ها پاک شوند به اصظلاح دوباره باید تتو را ترمیم کنید ; اما این رنگ ها برای ابروان فوق العاده مضرر هستند .
 
* توصیه می کنیم هر هفته یا ماهی دو بار از تقویت کننده های ابرو برای تسریع رشد ابروان تان کمک بگیرید .
 
موچینی که استفاده می کنید باید دارای چه شرایطی باشد ؟؟
موچینی خوب و قابل استفاده می باشد که دارای  شرایط زیر باشد : سطحی صاف ،و سر کج موچین تان باید تیز  باشد .
 
* برای بر داشتن موهای ابروان تان بهتر است از قسمتی که موچین  حالت  درخشان  دارد بردارید .
 
* برای این که درد و سوزش برداشتن  ابروان تان را کاهش دهید ، توصیه می شود ابروان را بعد از شستن صورت تان بردارید زیرا  شستن صورت تان باعث می شود که منفذ های پوست تان باز شود و مو راحت تر و با درد کم تری از منفذ بیرون بیاید .
 
* در روز یک دفعه ابروان تان را به سمت بالا شانه بزنید . این کار را می توانید با کمک مسواکی که دیگر فاسد شده است و قابل استفاده نیست انجام دهید .
 
* زیر ابروان تان را با تیغ تمیز نکنید . برای این که قهوه ای زیر ابروان تان از بین برود و کم تر دیده شود بهتر است از پنکک های یا پودرهای روشن کننده استفاده کنید .
 
برای استفاده از سایه های رنگی  بهتر است از قلم موهای کوچکی که دارای زاویه هستند ،  استفاده کنید . سایه های را به سمت خارج استفاده کنید . در مقدار و استعمال سایه دقت کنید . در ابتدا از گوشه ی داخلی ابروان تان شروع کنید . و بعد زدن سایه را در قسمت خارجی  ادامه دهید .
 
با رعایت این توصیه ها همیشه ابروانی سالم  و زیبا خواهید داشت.
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 چگونه از موهای بلند مراقبت کنیم؟
 طرز صحیح سایه زدن برای انواع چشمها !
 همه چیز درباره کانسیلر و نحوه استفاده از آن !
 توصیه های مفید برای مراقبت از پوستهای ترکیبی!
 آیا مومک برای پوست خطر دارد؟