كاری كه ما باید انجام دهیم، مطالعه در مورد قوانین ثروتمند شدن حتی در یك مقیاس كوچك است. كسی چه می‌داند شاید شما هم با دانستن این روشها صاحب یك جزیره گرمسیری در آینده باشید.
 

 

شما بسیاری از وقتها ممكن است دچار این خیالبافی شوید در مورد اینكه چه می‌شد تا سر حد ممكن پولدار بودم؟ (ثروت در اینجا به معنی دارایی تا حد داشتن جزائر متعدد گرمسیری برای هر روز هفته می‌باشد)كاری كه ما باید انجام دهیم، مطالعه در مورد قوانین ثروتمند شدن حتی در یك مقیاس كوچك است. كسی چه می‌داند شاید شما هم با دانستن این روشها صاحب یك جزیره گرمسیری در آینده باشید.

لطفا به این نكات خوب دقت كنید:

1-مدیر خود باشید. طبق آمار اتحادیه ای تنها 12% از مردم آمریكا می‌توانند تشكیلات شغلی مستقل داشته باشند. این در حالی است كه 10 درصد دولتمردان امریكائی از ملاك می‌باشند. تشكیلات شغلی خانوادگی یك منبع قابل توجه دارائی برای بسیاری از امریكائی هاست.

در حالی كه شروع یك تشكیلات مستقل شغلی نیاز به ریسكی بالقوه دارد، اگر رسیدگی‌ها دقیق و سنجیده باشد و شما بر طبق اصول آن در یك ماركت قرار بگیرید، همچنین می‌تواند یك منادی مستقیم برای دارائی های نامحدود باشد.

حال بیشتر بدانید برای مدیریت مؤثر در زمینه شغلیتان:

2-داد و ستد و سرمایه گذاری عاقلانه. حقیقت تلخ در زمینه سرمایه گذاری، از دست دادن پول و سرمایه در یك پروسه ی كاری است، نه به خاطر فزونی بازار عرضه، به خاطر اینكه سرمایه گذاری به اندازه كافی آموزش سرمایه گذاری ندیده است. بسیاری با قدرتی كه در تجارت به دست می‌آورند، مغرور می‌شوند كه این زنگ خطر بزرگی است ولی نه برای آنانكه آموزش كامل دیده‌اند.

3-ماهرانه قرض گرفتن. تفاوت زیادی بین كسانی كه در بدهی خویش غرق می‌شوند و كسانی كه عاقلانه قرض می‌كنند وجود دارد بسیاری از توانگران دارائی‌های خود را در رهن می‌گذارند به این صورت كه 10% آن دارائی خواص مثل خانه یا آپارتمان را به عنوان قرض دریافت میكنند.

با ما باشید تا در ستون های بعدی شما را با مطالب بیشتری آشنا كنیم
 
 
مطالب پیشنهادی:
 رفتارهایی که رئیس شما را آزار می‌دهد!
آیا شما در شغلتان موفقید؟(تست موفقیت شغلی)
چگونه شغل خود را دوست داشته باشیم؟
چه نکاتی در شروع کسب و کار وجود دارد؟
همه چیز درباره سهام عدالت!!
 
 
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ