در یک حادثه غم انگیز روحانی تندرو و افراطی در عربستان سعودی به سبب شک و تردید نسبت به دوشیزگی دختر پنج ساله اش وی را کشت.


شبکه سی ان ان: در یک حادثه غم انگیز روحانی تندرو و افراطی در عربستان سعودی به سبب شک و تردید نسبت به دوشیزگی دختر پنج ساله اش وی را کشت. این روحانی عربستانی که "فیحان الغمدی" نام دارد و حضوری مستمر در برنامه های تلویزیون عربستان دارد، پس از آنکه به دوشیزگی دختر پنج ساله اش ظن می برد ، وی را شدیدا مورد ضرب و شتم قرار می دهد بطوریکه باعث مرگ وی می شود.

 

"محمد جم جوم" گزارشگر سی ان ان در لبنان با بیان اینکه این یک جنایت تکان دهنده است گفت: این تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به "لما" دختری است که در حال خندیدن است.تنها چند ماه پس از گرفته شدن این تصویر،او را در حالی که استخوان هایش شکسته شده بود به بیمارستان منتقل کردند.مادر او اعلام کرد که عامل این جنایت پدر اوست که یک عالم مذهبی است و تنها مدتی پس از اینکه این دختر مورد شکنجه پدر خود قرار گرفت،از شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
 

 
فیحان الغمدی که در بسیاری از برنامه های تلویزیون عربستان به عنوان کارشناس مذهبی حضور می یابد،در مورد لزوم ترس از خدا و چگونگی توبه صحبت و اشک می ریزد.فعالان حقوق بشر با انتقاد شدید از روحانی عربستانی که گفته می شود از روحانیون بلندپایه این کشور نیز می باشد خواستار اشد مجازات برای او شدند.آنها می گویند که قوانین کافی برای حفاظت از زنان و کودکان در عربستان وجود ندارد.

در ادامه "جم جوم" نظر یکی از فعالین حقوق زنان در عربستان نسبت به این مساله را جویا می شود."عزیز الیوسف" با بیان اینکه در اینجا همه با شنیدن این اتفاق در شوک بسر می برند گفت:کودک و بزرگ،زن و مرد از این مساله عصبانی هستند و همگی خواهان این هستند که این مرد به سزای عمل خود برسد.
 

خبرنگار سی ان ان ادامه داد:تکان دهنده ترین قسمت این ماجرا این است که مادر این کودک به من گفت که علت این شکنجه و جنایت این بود پدرش به دوشیزگی او مشکوک شده بود و به همبن خاطر دخترش را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: arshnews.ir


مطالب داغ سایر بخشها
اجاره‌بهای مسکن در نقاط مختلف تهران
واکنش رحیمی به بازداشت مرتضوی
ورود بخش خصوصی به فروش نفت
هزینه یک خانوار ۴ نفره برای مزد92 +جدول
وزیرمعزول همراه احمدی‌نژاد در سفر به‌مصر!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X