زنی كه به دلیل اختلاف با شوهرش او را با ضربه چاقو به قتل رسانده‌ است، با نقض حکمش برای دومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت.


 ماموران پلیس تهران، 27 دی سال 89 باخبر شدند، جوانی به نام حامد جان خود را از دست داده ‌است. وقتی ماموران به محل رفتند فهمیدند این جوان، زخمی روی پهلویش دارد و در بررسی‌های بعدی مشخص شد حامد بر اثر همین جراحت جان خود را از دست داده ‌است.

هرچند همسر او به نام مریم قصد داشت در ابتدا واقعیت را مخفی كند، در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و گفت شوهرش را با ضربه چاقو به قتل رسانده ‌است. بررسی‌های پلیسی نشان داد مریم بعد از درگیری با شوهرش با ضربه چاقو او را زخمی ‌كرده و مرد جوان بعد از دو روز در خانه جان داده ‌است.

متهم چندی قبل در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و قضات دادگاه قتل را غیرعمد تشخیص دادند. در ادامه با اعتراض اولیای دم پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور حکم را نقض و برای رسیدگی دوباره به شعبه 71 دادگاه کیفری فرستادند.

صبح امروز زن جوان در دادگاه برای دومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت و گفت : من و حامد دوسال بود كه با هم ازدواج كرده‌بودیم. در این مدت زندگی خوبی نداشتیم. حامد خیلی با من بدرفتاری می‌كرد روز حادثه وقتی او به خانه آمد بدون هیچ مقدمه‌ای به من فحش داد. من هم عصبانی شدم و فحش دادم چاقو را برداشت و به من گفت اگر می‌خواهی من را بكشی این كار را بكن. تیغه چاقو را گرفتم و كشیدم. یكدفعه دستم خونی شد. فكر كردم خودم زخمی شده‌ام اما پیراهن حامد هم خونی شده ‌بود. وقتی دیدم او زخمی شده بلافاصله عذرخواهی كردم و از او خواستم به بیمارستان برویم اما قبول نكرد و گفت یك زخم كوچك است. صبح روز بعد بیدار شدم و به سراغ حامد رفتم تا زخمش را ببینم و پانسمان را عوض كنم كه دیدم بدنش سرد شده و فوت كرده‌است.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
جزئیات برگزاری دو نشست ویژه مزدی/ تعیین حداقل مزد 92
صالحی: پیشنهاد اخیرآمریکا متفاوت است
رقابت مثلث‌ها در انتخابات ریاست جمهوری
تاثیر "آرگو" بر روابط آمریکا و ایران/ ساخت "پنجه شكسته" درباره لانه جاسوسي
ادعای دسترسی به شیشه در ۵ دقیقه کذب است!
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X