رییس پلیس فتای کرمان از دستگیری عاملان انتشار "پیامک بخشیده شدن خلافی خودرو در بهمن ماه امسال" ظرف 12 ساعت كار فنی و تخصصی خبر داد.


به نقل از پلیس فتا، سرهنگ "اسماعیلی" در این باره اظهار داشت :پس از ارسال پیامکی شایعه برانگیز برای تعداد زیادی از هموطنان مبنی بر "بخشش خلافی ها" ، پلیس فتا اقدامات خود را برای شناسایی عوامل آن آغاز کرد.

سرهنگ اسماعیلی افزود: پیامکی که در بهمن ماه امسال با متن " اگر ماشینتان خلافی دارد شماره سریالی که روی کارت مشخصات ماشین به صورت عمودی نوشته شده را به شماره اعلامی ارسال تا خلافی شما به مناسبت 22 بهمن بخشیده شود" برای هموطنان ارسال شده بود كه باعث تشویش اذهان عمومی شد .

رییس پلیس فتا کرمان ادامه داد: در این راستا با استفاده از پیگیری های كارآگاهان متخصص این پلیس ،سرانجام 3 متهم مربوط به این پرونده شناسایی و طی عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان با اعتراف صریح به بزه انتسابی خود اعلام کردند در سطح شهر شایعه شده بود که چنین طرحی از سوی پلیس راهور انجام می شود و به جهت اطلاع رسانی به دوستان اقدام به ارسال این پیامک کردیم و فکر نمی کردیم که از سوی پلیس دستگیر شویم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینكه كارشناسان پلیس فتا ظرف مدت 12 ساعت كار تحقیقاتی و فنی متهمان این پرونده را شناسایی و دستگیر كردند، گفت: پرونده نامبردگان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
تجاوز به دختر 11 ساله
واکنش اقتصاد جهان به فوت چاوز
مدیر مسئول مغرب بازداشت شد
تراز عملیاتی منفی به معنای کسری بودجه نیست
ادامه روند کاهشی قیمت خودرو در بازار
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X