هاتفی ادامه داد: عوامل آگاهی با جمع آوری دلایل و مدارک و بررسی‌های محل مشخص کردند که مقتول توسط فردی که به احتمال قوی از دوستان و آشنایان وی بوده، به قتل رسیده است.


فرمانده انتظامی مراغه صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان مراغه مبنی بر کشف جسد زنی 62 ساله در منزلش واقع در یکی از محلات این شهرستان، ماموران کلانتری 12 این فرماندهی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.
 
عیسی هاتفی ادامه داد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، زنی به نام «ر ـ ص» 62 ساله در حالی که دست و پایش بسته شده و با ضربات متعدد قیچی بر روی قفسه سینه توسط فردی ناشناس به دلیل نامعلوم در منزل خودش به قتل رسیده است.
 
وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و عوامل انتظامی تحقیقات وسیع و دامنه‌داری به منظور کشف و دستگیری قاتل فراری و یافتن سرنخ از وی با انجام هماهنگی‌های لازم قضایی انجام دادند.
 
هاتفی ادامه داد: عوامل آگاهی با جمع آوری دلایل و مدارک و بررسی‌های محل مشخص کردند که مقتول توسط فردی که به احتمال قوی از دوستان و آشنایان وی بوده، به قتل رسیده است.
 
این مقام انتظامی اظهار کرد: با انجام اقدامات پلیسی و قضایی و تحقیق و بازجویی از بستگان دور و نزدیک مقتول مشخص شد که تنها فردی که از بین افراد فامیل بلافاصله به محض وقوع قتل تلفن همراه خود را خاموش و کسی از محل دقیق آن اطلاعی ندارد، جوان 28 ساله‌ای به هویت « ط ـ ح » است که وی به عنوان مظنون شناسایی و تحت تعقیب و بعد از گذشت چهار روز از حادثه دستگیر شد.
 
هاتفی افزود: نامبرده به قتل اعتراف کرد و عنوان کرد که برای استقراض برای تامین مقداری از هزینه ازدواج خود که سه سال است نامزد هستم به منزل مقتول رفته و تقاضای قرض کردم که با داد و فریاد مقتول مواجه شدم و به ناچار برای پیشگیری از داد و فریاد اقدام به قتل او کردم و طلاهای او را به سرقت بردم.
 
فرمانده انتظامی مراغه اظهار کرد: پس از اعتراف متهم النگوهای مسروقه نیز از وی کشف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fardanews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
دختر 3 ساله قربانی مادر شیشه ای
آخرین بودجه‌ دولت دهم دردسرسازتر از همیشه
نرخ اجاره آپارتمان 60 متری در تهران (+جدول)
انتقاد وزیر بهداشت از بی‌توجهی صداوسیما به ممنوعیت تبلیغ کالاهای مضر سلامت
الابراهیمی به شورای امنیت گزارش می دهد/ اعزام ناوجنگی روسیه به طرطوس
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X