مرد دیوانه‌ای در اقدامی جنون‌آمیز همسر جوانش را با شلیک گلوله کشت.
مرد دیوانه‌ای در سیاتل آمریکا در اقدامی جنون‌آمیز همسر جوانش را با شلیک گلوله کشت و پس از قتل‌عام سه مرد دیگر در پارکینگ خانه‌اش، هدف شلیک مأموران پلیس قرار گرفت و در صحنه جنایت جان خود را از دست داد.

این تیراندازی مرگبار حوالی ساعت 9:30 شب در آپارتمانی آغاز شد. در حالی که هنوز علت این حادثه مشخص نشده است اما پلیس بروز یک اختلاف خانوادگی را دلیل این کشتار می‌داند. این مرد 28ساله که هنوز هویت او و قربانیانش فاش نشده است.

در این تیراندازی با شلیک به همسرش همسایگان را به بیرون از خانه‌ها کشاند و با گزارش آنها به پلیس، مأموران به محل رسیدند اما حضور مأموران، ضارب را دیوانه‌تر کرد به‌طوری که او با اسلحه آماده شلیک به پارکینگ فرار کرد و آنجا با به رگبار بستن 3 مرد دیگر در محاصره پلیس قرار گرفت.
در حالی که این مرد حاضر به تسلیم شدن نبود سرانجام توسط 8 مأمور پلیس هدف قرار گرفت و در نهایت در صحنه جنایت جان خود را از دست داد.

قربانیان این مرد 28 ساله علاوه بر همسر 25ساله‌اش، سه مرد 24 و 46 و 62 ساله بودند.
به گفته شاهدان این مرد پیش از تیراندازی به مردان، در پارکینگ با آنها جر و بحث مفصلی داشت که سپس آتش گلوله را به روی آنها گشود. در این عملیات دستگیری، چندین خودروی پلیس و آتش‌نشانی صحنه جنایت را از همه طرف بسته بودند و مشغول بررسی صحنه جرم بودند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: jamnews.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
کدملی جایگزین شماره بیمه می شود
پشت پرده واردات موبایل با ارز مرجع
محسن رضایی:یارانه سبز به مردم می‌دهیم
پدرومادری کودک خود را زنده در آتش‌سوزاندند
انصراف‌زائران به دلیل افزایش هزینه‌های‌حج
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X