شب شعر بهانه فیلم برداری از دختران
شکارچی دختران شرق تهران که به بهانه شب شعر از آنها فیلم برداری و اخاذی می کرد شناسایی و دستگیر شد.

چندی قبل دختر جوانی سراسیمه با مراجعه به کلانتری 106 نامجو مدعی شد از سوی پسر جوانی مورد تهدید و اخاذی قرار گرفته است. او در شکایتش به مأموران گفت: پسر جوانی به نام محمد 25 ساله به بهانه شب شعر من را سوار خودرواش کرده و به خانه اش در حوالی میدان نامجو برد. پس از گذشت  چند روز محمد با من تماس گرفته و مدعی شد اگر می خواهم فیلمم منتشر نشود باید به او پول پرداخت کنم.

ماموران در ادامه خواستار آدرس خانه آن پسر جوان شدند که مهسا مدعی شد به دلیل تاریک بودن هوا آدرس دقیق خانه را نمی دانم اما خانه محمد متروکه بود.

در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی توانستند مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و نیمه شب او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند. ماموران در بازرسی از خانه وی موفق شدند 21 گرم ماده مخدر شیشه 12 پایپ و 3 دستگاه تلفن همراه متعلق به دختران جوان را کشف و ضبط کردند. همچنین در بازرسی تخصصی دو دستگاه دوربین مداربسته که به صورت حرفه ای در گیتار تزئینی روی دیوار نصب شده بود نیز کشف شد. ضمن اینکه خودروی پرشیای متهم که با آن اقدام به سوار کردن می کرد نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ عزت الله امانی رئیس کلانتری 106 نامجو با اعلام این خبر به مهر گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری در بازجویی های تخصصی پسر 25 ساله به اخاذی از ده ها دختر اعتراف کرده و در مورد شیوه اش گفت: با دختران در خیابان آشنا می شده و پس از جلب اطمینان آن ها را به بهانه شب شعر به مخفیگاهم می کشاندم سپس در یک فرصت مناسب از دختران فیلم برداری می کردم و از آن ها اخاذی می کردم.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
بازتاب ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در رسانه‌های خارجی
پاسخ رئیس‌جمهور به یک اتفاق جنجالی چه بود؟
24 مصدوم و یك کشته، تلفات زلزله ی هرمزگان
واکنش "جان کری" به انفجارهای روز گذشته در ترکیه
ساخت 6 پالایشگاه نفت در آفریقا توسط ایران
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X