پرونده‌ی فردی كه متهم است به قصد كشتن خواهرزاده‌اش، وی را به آتش كشيده است، در شعبه‌ ويژه‌ قتل دادسرای امور جنايی تهران به جريان افتاد.
 

به گزارش ایسنا ، ساعت 18 روز گذشته (یكشنبه)، ماموران كلانتری 142 كن، قاضی محمدحسین شاملو، بازپرس كشیك پایتخت را در جریان سوختگی شدید جوانی 23 ساله به نام «رضا» قرار دادند كه بلافاصله با صدور دستورات قضایی لازم از سوی بازپرس جنایی، تحقیقات پلیسی در این زمینه آغاز شد.

ماموران در بررسی‌های اولیه دریافتند كه «رضا» به همراه دایی خود به نام «علی» 45 ساله در یك شركت ساختمانی كار می‌كنند و از چندی قبل «علی» به دلیل اعتیاد خواهرزاده‌اش با وی دچار درگیری شده و چند روز قبل از حادثه نیز با یكدیگر اختلاف مالی پیدا كرده‌اند. به همین دلیل روز گذشته «علی» با در دست داشتن یك گالن بنزین به خانه‌ «رضا» رفته و پس از ریختن بنزین روی بدن وی، او را در حمام خانه به آتش كشیده است.

بازپرس شعبه‌ اول بازپرسی (ویژه‌ی قتل) دادسرای امور جنایی تهران، در این زمینه ، گفت: «رضا» در بیمارستان سوانح سوختگی بستری است و حال وخیمی دارد. در حال حاضر اتهام شروع به قتل متوجه «علی» است و با دستور قضایی تحت پیگرد است