درگیری در میهمانی قلیان با جنایت پایان یافت.
 ساعت 11 شب 14 خرداد امسالاز طریق بیمارستان بعثت یک فقره فوت مشکوک به کلانتری 156 افسریه اعلام شد . با حضور مأموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد جوانی به نام "مرتضی" 24 ساله از سوی دو نفر به نام های "اسماعیل" و "سعید" به بیمارستان منتقل ، اما بر اثر شدت ضربات وارده و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرده و در این زمان یکی از همراهانش به نام "سعید" ، پس از اطلاع از مرگ وی از بیمارستان متواری شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی  در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با ارجاع پرونده به اداره دهم و در تحقیقات از اسماعیل مشخص شد که شب حادثه ، وی به همراه سعید و مرتضی ، در منزل یکی از دوستانشان به نام مجتبی و برای کشیدن قلیان جمع شده بودند. در داخل منزل ، مابین سعید و مرتضی درگیری رخ می دهد که با شدت پیدا کردن درگیری ، درحالیکه سعید از ناحیه گردن ، صورت و دست مورد اصابت ضربات شیشه نوشابه قرار گرفته بود ، مرتضی را مورد اصابت ضربات چاقو قرار داد و با وجود انتقال وی به بیمارستان ، به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت کرده است .

با شناسایی سعید به عنوان عامل جنایت ، کارآگاهان به محل سکونت وی در مشیریه مراجعه و اطلاع پیدا کردند که سعید پس از انتقالِ مرتضی به بیمارستان و اطلاع از مرگ وی ، بلافاصله متواری شده که با توجیه خانواده متهم در خصوص همکاری با پلیس ، تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه احتمالی وی آغاز می شود .

تحقیقات برای دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار داشت که ظهر دیروز ، سعید با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی خود را به کارآگاهان تسلیم و به درگیری منجر به قتل اعتراف کرد .

متهم در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : 14 خرداد یکی از دوستانم به نام مجتبی به من زنگ زد و گفت : "بیا خانه مان تا قلیان بکشیم" من نیز به خانه اش رفتم . داخل خانه نشسته بودیم که زنگ خانه به صدا در آمد و چند لحظه بعد ، اسماعیل و مرتضی ( مقتول ) نیز وارد خانه شدند . مرتضی مشروب خورده بود و حال طبیعی نداشت و دائما با اسماعیل شوخی می کرد . من به آنها گفتم که شوخی نکنند اما آنها گوش نداده و با یکدیگر شوخی می کردند . در اعتراض از آنها خواستم تا دیگر رفتارشان را تغییر داده و به شوخی هایشان پایان دهند که ناگهان مرتضی با مشت و لگد به من حمله ور شد و بعد از گذشت چند دقیقه از خانه خارج شد .

متهم در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت : دقایق کوتاهی از رفتن مرتضی گذشته بود که او به تلفن همراهم زنگ زد و مدعی شد که اگر در محل قرار حاضر نشوم ، او به در منزلمان مراجعه خواهد کرد و به همین علت مجبور شدم تا به محل قرار رفته و با او در سه راه افسریه قرار ملاقات گذاشتم . وقتی به سه راه افسریه رفتم ، ناگهان مرتضی با دو عدد شیشه نوشابه به من حمله ور شد و مرا از چند ناحیه مجروح کرد . من نیز با چاقویی که همراه خود داشتم ضربه ای به او وارد کردم که روی زمین افتاد و بلافاصله او را به همراه اسماعیل به بیمارستان منتقل کردیم اما در آنجا متوجه شدم که او فوت کرده است .

سرهنگ آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی  پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم به ارتکاب جنایت و به منظور انجام تحقیقات تکمیلی قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
فرار مرد همسرکش با پابند الکترونیکی از آمریکا
ائتلاف عارف و روحانی خطرناک است!
حدادعادل انصراف داد/ متن بیانیه
تمهیدات و تدابیر ترافیکی ویژه انتخابات در پایتخت اعلام شد
ورود کره‌های وارداتی به بازار از هفته آینده
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X