تحقیقات قضایی که در منزل محل وقوع جنایت آغاز شده بود نشان داد جسد، مربوط به نوعروسی ۱۹ساله است که به تازگی زندگی خود را با جوان افغانی آغاز کرده بود
مردی که سر نوعروس ۱۹ساله را بریده و متواری شده است تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

 روز دوشنبه گذشته تلفن قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و ماموران انتظامی وی را در جریان جنایتی هولناک قرار دادند.

به دنبال دریافت این خبر و با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله «قاضی موحدی راد» برای بررسی موضوع به محل اعلام شده عزیمت کرد.

 تحقیقات قضایی که در منزل محل وقوع جنایت آغاز شده بود نشان داد جسد، مربوط به نوعروسی ۱۹ساله است که به تازگی زندگی خود را با جوان افغانی آغاز کرده بود. آثار چند ضربه چاقو درحالی روی بدن مقتول دیده می شد که عامل جنایت سر اورا به طور کامل بریده و متواری شده بود.

در ادامه بررسی ها مشخص شد زوج جوان منزل مذکور را به تازگی اجاره کرده بودند این درحالی بود که کارد خون آلود آشپزخانه نیز در کنار جسد قرار داشت و تازه داماد هم از محل گریخته بود.

این گزارش حاکی است: به دستور مقام قضایی جسد زن جوان برای انجام معاینات و تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت اما اظهارنظرهای اولیه پزشکی حاکی از آن است که چند ساعت از مرگ زن جوان گذشته و او شب قبل از کشف جسد به قتل رسیده است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس جنایی آگاهی خراسان رضوی با دستورات صریح قاضی ویژه قتل عمد برای ردیابی و دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:yjc.ir

مطالب پیشنهادی :
تازه های معمای قتل دختر ایرانی در ایتالیا
پیام حسن روحانی خطاب به ملت ایران
هوای امروز تهران برای همه ناسالم است
ضیافت شام اوباما در کاخ سفید +عکس
خانوارهای مشمول سبد کالا بخوانند
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X