پزشک قلابی که به بهانه پیدا کردن کار قربانیان خود را بیهوش و پس از سرقت آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد.
 در جلسه صبح دوشنبه که به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد، نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده علی 54 ساله متاهل، دارای چند فقره سابقه کیفری بازداشت از تاریخ 4 آبان امسال متهم به مباشرت در سرقت مقرون به آزار با داروی بیهوشی به قصد تجاوز و قصد عنوان پزشک داروساز است که با توجه به تحقیقات صورت گرفته برای وی تقاضای مجازات قانونی را دارد همچنین بر اساس کیفرخواست محمد، میثم و جواد متهم به مشارکت در خرید و فروش اموال سرقتی هستند.
 
در ادامه این جلسه شکات پرونده به طرح شکایت پرداختند و مدعی شدند متهم به بهانه پیدا کردن کار، آنها را فریب داده و برای انجام آزمایشات پزشکی قبل از استخدام به قربانیان کپسول حاوی داروی بیهوشی داده بود.
 
پس از طرح شکایت شکات که اغلب آنها به صورت خانوادگی در دام مرد شیطان صفت قرار گرفته بودند رئیس دادگاه از متهم خواست برای دفاع از خودش در جایگاه قرار بگیرد.
 
رئیس دادگاه: شما متهم به ارتکاب 14 فقره سرقت مقرون به آزار از طریق بیهوش کردن شکات با دارو به بهانه پیدا کردن کار و لزوم آزمایش قبل از کار و 8 مورد تجاوز به عنف پس از بیهوشی قربانیان هستید. در این باره چه دفاعی دارید؟
 
متهم: من شکایت برخی شکات را قبول دارم ولی اتهام تجاوز را قبول ندارم. پس از آزادی از زندان با مشکل مالی روبرو شده و به همین خاطر مجبور شدم از قربانیان سرقت کنم. البته شکایت برخی از قربانیان درست نیست و آنها قصد اخاذی دارند.
 
پس از دفاعیات متهم و مالخران پرونده جلسه رسیدگی برای بررسی اتهام تجاوز به عنف به صورت غیرعلنی ادامه یافت.گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com

مطالب پیشنهادی :
زورگیران به زن تنها حمله کردند + عکس
هوای تهران باز هم ناسالم
آمریکا حامی دانشمندان هسته ای ایران شده؟؟؟
یک جنگنده آمریکایی در نوادا سقوط کرد
راه حل توافق هسته ای از دید ظریف
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X