خلافکارانی که در زیر زمین یک آپارتمان مسکونی اقدام به اعمال مجرمانه می‌کردند، توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
 خلافکارانی که در زیر زمین یک آپارتمان مسکونی اقدام به اعمال مجرمانه می‌کردند، توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.

برابر گزارش شهروندان تهرانی ساکن محله افسریه تهران مبنی بر حضور سارقین و افراد اراذل و اوباش در داخل زیرزمین خانه‌ایی در محله افسریه ماموران تخصصی این یگان تحقیقات نامحسوس را در دستور کار خود قرار دادند.
 
عوامل تخصصی کلانتری پس از حصول اطمینان از حضور سارقان و اراذل و اوباش در آدرس فوق طی هماهنگی با معاون محترم دادستان و سرپرست محترم دادسرای شهید محلاتی در ساعت 20 شب گذشته در آدرس مورد نظر حضور یافته که ابتدا مشخص گردید محل مورد نظر زیرزمین آپارتمانی است که دارای یک پنجره کوچک بوده که شیشه‌های آن طوری پوشانده شده بود که روشنایی مشخص نبود و به ظاهر کسی در آنجا سکونت نداشت.
 
اما با استفاده از ترفندهای پلیسی ماموران وارد آپارتمان شده که محض ورود به زیر زمین 4 نفر به نامهای 1-"غلام" 26 ساله،اژدر" 25ساله و"اردشیر" 40ساله و دختر جوانی به نام "مژگان" 22 ساله در حالیکه با همدیگر هیچ گونه رابطه خویشاوندی نداشتند، دستگیر شدند.
 
ماموران در بازرسی از منزل فوق تعداد 2دستگاه ضبط خودرو یک حلقه لاستیک زاپاس یک دستگاه دی وی دی ، یک ماسک مخصوص سلاح های شیمیایی ، تعداد16 گرم مواد روانگردان از نوع شیشه ، یک قبضه قمه، یک جفت باند ، یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف گردید.
 
 رئیس کلانتری 156افسریه رییس سرگرد احداله یوسفوند درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: در ادامه دو نفر از همدستان نامبردگان نیز به صورت جداگانه به هویت "ناصر" 38 ساله ونفر دوم " کریم" 55 ساله در جلوی درب آپارتمان دستگیر و در بازرسی بدنی از داخل جیب آنان حدودا 4 گرم هروئین کشف گردید.

ضمنا در بازرسی از منزل متهمان تعداد5 فشنگ جنگی نیز کشف و ضبط شد. در نهایت متهمان پس از بازداشت بنا به دستور مقام قضایی ضمن تکمیل پرونده در اختیار کاراگاهان پایگاه ششم پلیس آگاه تهران بزرگ قرار گرفتند.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jamnews.ir

مطالب پیشنهادی :
حکم‌ متهمان‌ ترور‌ دادستان‌ زابل اعلام شد
دیدار اشتون با 7 زن خاص
امروز به روایت روزنامه ها 92/12/18 + تصاویر
تحرکات گام به گام، به سبک احمدی نژاد
تبلیغاتی به روش فراتر از حیوانیت + عکس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: براساس برخی گزارش‌ها که به طور رسمی به دست ما رسیده، آمریکایی‌ها در جلسات مهم با رهبران دنیا گفته اند که ما شکست خوردیم و مسیری که انتخاب کردیم نادرست بوده است و حتی رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از…

 
X