مقامات سفارت چین در مالزی، تصاویری از یک قطعه بزرگ شناور در جنوب اقیانوس هند را در اختیار مقامات این کشور قرار داده اند. گفته می شود ممکن این قطعه ای از هواپیمای بوئینگ 777 باشد که 15 روز پیش در آسمان ناپدید شد.تصویر بالا را ساعتی پیش سی‌ان‌ان منتشر کرد.

مقامات چینی اعلام کرده اند این تصاویر ماهواره هایشان قطعه ای به بزرگی 22.5 متر طول و 13 متر عرض را شناسی کرده اند که در جنوب اقیانوس هند شناور است.

چین پس از دریافت این تصاویر از ماهواره هایش، چند کشتی به سمت جنوب اقیانوس هند فرستاده است. هرچند که گفته شده اقیانوس امروز جو نامناسبی دارد.

گفتنی است بوئینگ 777 پرواز شماره 370 هواپیمایی مالزی در 8 مارس با 239 نفر سرنشین در مسیر کوالالامپور به پکن، ناپدید شد. تاکنون جستجوها برای یافتن سرنخی از این هواپیما و یافتن پی بردن به سرنوشتش بی نتیجه بوده است.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com

مطالب پیشنهادی :
داستان زندگی مسافران هواپیمای گمشده مالزیایی
تمجید رهبر معظم انقلاب از قوم بختیاری
در سال 92 بر اقتصاد ایران چه گذشت؟
ببینید 20:30 با تیم مذاکره‌کننده چه کرده
از پرواز عجیب هواپیمای مالزی چه خبر؟
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد روحانی: ترامپ به اشتباه درباره ایران اعتراف کرد

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: براساس برخی گزارش‌ها که به طور رسمی به دست ما رسیده، آمریکایی‌ها در جلسات مهم با رهبران دنیا گفته اند که ما شکست خوردیم و مسیری که انتخاب کردیم نادرست بوده است و حتی رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از…

 
X