مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار عکس پسر جوانی که بیش از ۲ ماه است از خانه خارج شده و به منزل مراجعه نکرده است، از مردم خواست تا هرگونه اطلاعات از وی را به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش دهند.
 به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، بیست و هشت بهمن ‌ماه سال 92، زنی با مراجعه به کلانتری 168 سیزده آبان به مأموران اعلام کرد که پسرش چند روزی است از خانه خارج شده و هنوز به خانه باز نگشته است.

پس از اظهارات این زن و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان افراد و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان به تحقیق از مراکز درمانی، ادارات بهزیستی، کلانتری‌های سطح شهر تهران و ... پرداختند و با توجه به اینکه موفق به پیدا کردن فرد مفقود شده نشدند، مشخصات و تصویر فقدانی به نام امیر (18 ساله) در سیستم جامع پلیس ثبت شد و در اختیار کلیه مراکز انتظامی قرار گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به انجام کلیه اقدامات پلیسی و عدم حصول نتیجه جهت مشخص شدن سرنوشت فقدانی، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعاتی در خصوص سرنوشت وی دارند درخواست می‌شود تا هر گونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 73948280 در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tasnimnews.com

مطالب پیشنهادی :
قصه تمام نشده پرواز مرگ مالزی
معضل به نام افزایش کرایه ها!
هدیه دادن به زنان بی‌حجاب در باکو! +عکس
عیدی جالب ظریف به خانواده های ایرانیان مقیم مسکو
دولت از انصراف یارانه ها چقدر پول بدست آورد؟؟؟
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X