زنی که برای انتقام گرفتن از دوستش عکس‌های او را در اینترنت منتشر کرده بود، بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.
زنی جوان به نام فتانه چندی قبل به پلیس فتای استان فارس مراجعه و از شخصی ناشناس به اتهام انتشار عکس هایش شکایت کرد. او گفت: «مدتی پیش در فیس بوک عضو شدم و یک عکس از خودم در آن گذاشتم، اما چند روز قبل دیدم عکس های زیادی از من منتشر و زیر آنها نیز الفاظ ناپسندی نوشته شده است. از دیدن این تصاویر شوکه شدم. من این عکس ها را به کسی نداده بودم و نمی دانم فردی که این کار را کرده، چطور به عکس ها دسترسی پیدا کرده است.»

فتانه گفت: «در این باره به شخص خاصی مظنون نیستم و هیچ حدسی هم نمی توانم بزنم که چه کسی با چه انگیزه ای دست به این کار زده است. فقط مدتی بود ایمیل های تهدیدآمیزی دریافت می کردم که در آنها نوشته شده بود بزودی عکس هایی از من منتشر می شود و آبرویم می رود. من این ایمیل ها را جدی نگرفتم و خیال کردم فردی فقط می خواهد مزاحمت ایجاد کند و مرا بترساند. من اصلا خطایی مرتکب نشده بودم و دلیلی برای ترسیدن وجود نداشت. به همین دلیل آن زمان موضوع را به پلیس گزارش ندادم.»

کارشناسان پلیس فتا به دنبال اطلاع از جزئیات این ماجرا، تحقیقات خود را در فضای مجازی آغاز کردند و فهمیدند فردی که عکس ها را منتشر کرده، در استان فارس سکونت دارد. به همین دلیل احتمال داده شد او از آشنایان فتانه باشد، اما این زن در دور بعدی بازجویی هم اصرار کرد که به هیچ کس در این رابطه مظنون نیست.

کارآگاهان به ردیابی های اینترنتی خود ادامه دادند تا این که بالاخره سرنخ های لازم را به دست آوردند و فهمیدند زنی به نام شهین مرتکب این جرم شده است. فتانه وقتی نام متهم را شنید، گفت شهین از دوستانش است و اختلافاتی جزئی با او داشت، اما هرگز فکر نمی کرد کار به اینجا بکشد.

شهین در ادامه تحقیقات بازداشت شد. او وقتی اتهامش را شنید، گفت هرگز دست به چنین عملی نزده و بی گناه است، اما مدارک کافی علیه این زن وجود داشت. به همین دلیل بازجویی ها ادامه یافت تا این که بالاخره شهین اتهامش را پذیرفت. او گفت: «مدتی قبل با فتانه دچار اختلاف شده بودم و احساس می کردم در این ماجرا تحقیر شده ام.

به همین دلیل دنبال راهی بودم تا از فتانه انتقام بگیرم و به او ضربه بزنم. یک روز که به خانه او رفته بودم، گوشی تلفن همراهش را به من داد تا با آن به اینترنت وصل شوم و برای او در فیس بوک صفحه ای باز کنم. وقتی این کار را می کردم، تعداد زیادی عکس از فتانه در گوشی پیدا کردم و عکس ها را بدون این که فتانه بفهمد، برای خودم کپی کردم.»

متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «چند روز بعد ایمیلی با اسم جعلی برای خودم ساختم و از طریق آن شروع به تهدید فتانه کردم و می خواستم با این کار او را آزار بدهم.

در نهایت عکس هایش را در فیس بوک گذاشتم و زیر آنها الفاظ تحقیرکننده ای نوشتم تا شخصیتش خرد شود و آبرویش برود. با این کار می خواستم اتفاقی را که برای خودم افتاده بود، تلافی کنم، اما اکنون از کاری که کرده ام بشدت پشیمان هستم و از فتانه می خواهم مرا ببخشد.» بنا به این گزارش پرونده اتهامی شهین بعد از ثبت اعترافات او برای رسیدگی تخصصی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و برای متهم قرار قانونی صادر شد.گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jam-e-jam.ir

مطالب پیشنهادی :
انفجار در مسیر اتوبوس زائران ایرانی
آیت‌ الله‌ ملکوتی درگذشت + پیام تسلیت روحانی
تغییر رئیس سازمان زندان ها به بند 350 ارتباطی دارد؟
معضل به نام افزایش کرایه ها!
هدیه دادن به زنان بی‌حجاب در باکو! +عکس
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X