رئیس پلیس شهرستان دامغان از یک فقره تصادف ساختگی با قصد کلاهبرداری از شرکت بیمه در این شهرستان پرده برداشت.
 سرهنگ پاسدار غلامرضا کاظم زاده ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان اظهار داشت: در تصادف ساختگی و عجیب و غریبی که در دامغان رخ داد دو نفر برای کلاهبرداری از شرکت بیمه، دست، انگشتان و دندان های دوست خود را با آچار و انبر دست شکستند.

وی گفت: در پی تماسی مبنی بر وقوع تصادف جرحی بین یک دستگاه پراید و عابر پیاده به مرکز فوریت های پلیسی 110 فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان ماوران پس از حضور در صحنه با توجه به شواهد موجود و مصدومیت بالای عابر پیاده و تائید عوامل اورژانس مبنی بر شکستگی های متعدد مصدوم، پرونده ای تشکیل شد.

رئیس پلیس شهرستان دامغان به سیر مراحل قانونی پرونده اشاره داشت و افزود: پزشکی قانونی در همین خصوص میزان دیه تعلق گرفته به مصدوم را 300 میلیون ریال اعلام کرد.

کاظم زاده تصریح کرد: مراحل پرونده طبق نقشه کلاهبرداران در حال انجام بود که صدمات و شکستگی های متعدد عابر پیاده نظر کارشناسان پزشکی قانونی را به خود جلب کرد.

وی با بیان اینکه این پرونده برای رسیدگی و بررسی بیشتر به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی دامغان ارجاع شد اظهار داشت: با اقدامات فنی و تخصصی کارآگاهان پلیس و بررسی سوابق و روابط متهمان، اظهارات ایشان در خصوص وقوع تصادف و مصدومیت عابر پیاده نقض شد.

رئیس پلیس شهرستان دامغان تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده متهمان در ابتدا به طور قطع ساختگی بودن تصادف را تکذیب کردند و در ادامه با مشاهده اسناد و مدارک غیر قابل انکار ماموران پلیس، لب به اعتراف گشودند.

کاظم زاده به اعتراف جالب توجه کلاهبرداران اشاره داشت و افزود: متهمان دقایقی قبل از شروع نمایش ساختگی خود با  استفاده از آچار چرخ استخوان ساعد و دو انگشت دست مصدوم را می شکنند و سپس به طور فجیعی بخش هایی و از پوست سر و صورت وی را می برند.

وی در خاتمه، از دقت نظر ماموران کاشف این پرونده تقدیر و در خاتمه گفت: پلیس با استفاده از روش های علمی و با بهره مندی از تجهیزات و فن آوری های نوین فرصت چنین جرائمی را از کلاهبرداران گرفته است.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com

مطالب پیشنهادی :
یکی از حوادث باورنکردنی شهر تهران
پیام تسلیت احمدی‌نژاد برای ماموستا مجتهدی
این اتفاق اگر فاجعه نیست! شما اسمش را چه می گذارید؟+ عکس
مطبوعات جهان درباره ایران چه می نویسند؟؟؟
روحانی، در فهرست رهبران تاثیرگذار دنیا
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
گُل جایگزین شیشه؛ قیمت‌ها نصف شد! گُل جایگزین شیشه؛ قیمت‌ها نصف شد!

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه قاچاقچیان به دروغ تبلیغ می‌کنند که مصرف ماده مخدر گُل اعتیادآور نیست، گفت: در حال حاضر گرایش جوانان و دانش آموزان به این ماده مخدر افزایش یافته است

 
X