امروز در محله مرتضی گرد تهران یک منزل مسکونی که مملو از مواد منفجره برای چهارشنبه سوری بود دچار انفجار  شدو 7 نفر به شدت دچار سوختگی شدند .

7 جوان زیر آوار چهارشنبه سوری ماندند

 سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار شدید مواد محترقه در منزل مسکونی در مرتضی گرد خبر داد و گفت: این حادثه سبب تخریب منزل مسکونی و مجروح شدن 7 نفر شد.جلال ملکی در گفت و گویی در خصوص انفجار شدید مواد محترقه و مصدومیت 7 نفر اظهار کرد: ماموران آتش نشانی ساعت 14:21 در جریان انفجار شدید مواد محترقه در منزل مسکونی واقع در مرتضی گرد قرار گرفتند که بلافاصله خود دو ایستگاه در مرحل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که یک ساختمان دو طبقه 70 الی 80 متری دچار انفجار شد، افزود: همچنین شیشه های منازل مسکونی اطراف نیز شکسته بود به طوری که 7 مرد جوان زیر آوار بودند که امدادگران بلافاصله آنان را نجات و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان این مطلب که بررسی ها نشان دهند آن بود که این منزل مسکونی محلی برای تولید مواد محترقه بود، تصریح کرد: با توجه به پایان سال و مراسم چهارشنبه سوری به خانواده ها توصیه می شود که اگر با چنین مواردی روبرو شدند بلافاصله با نیروی انتظامی تماس بگیرند.

enfejar.jpg

 

منبع: میزان

 

 

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X