حمله اوباش مسلح به پلیس ۱۱۰
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از حمله اوباش مسلح و قمه به دست به مأمور پلیس ۱۱۰ و مجروحیت شدید مأمور انتظامی خبر داد

حمله اوباش مسلح و قمه به دست به مأمور پلیس ۱۱۰ و مجروحیت شدید مأمور انتظامی

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر درگیری‌ اوباش با مأموران پلیس در منطقه مرتضی‌گرد، در این رابطه اظهار کرد: شب گذشته در پی اعلام یک مورد درگیری دسته‌جمعی در مرتضی‌گرد، بلافاصله عامل موتورسوار ۱۱۰ به محل اعزام شد که قصد ایجاد آرامش را در محل داشت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: بلافاصله بعد از حضور مأمور موتورسوار، یکی از طرفین درگیری با قمه به مأمور حمله‌ور شده و وی را از ناحیه گردن و دست چپ شدیداً مجروح کرد و بلافاصله از محل متواری شد.  

وی تصریح کرد: پس از این حادثه یکی از مأموران که در کانکس نزدیکی محل درگیری بود، برای کمک به محل مراجعه کرد و با حضور مأمور در صحنه دو نفر از اراذل و اوباش حاضر در صحنه دستگیر شدند.

 به گفته وی، تلاش برای بازداشت دیگر افراد درگیر در این حادثه که از اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند و در حال حاضر متواری و مخفی شده‌اند، ادامه دارد.  

این مقام انتظامی یادآور شد: پلیس با قدرت و اقتدار با برهم‌زنندگان نظم و امنیت جامعه برخورد می‌کند و اجازه نخواهد داد کسی خدشه‌ای به امنیت و آرامش مردم وارد کند.

امروز فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد چند شرور با حضور در یکی از کوچه‌های منطقه مرتضی‌گرد، ضمن عربده‌کشی و فحاشی، با سلاح سرد و قمه اقدام به تخریب منزل و خودرو کرده و منجر به ایجاد رعب و وحشت در منطقه شده بودند، اوباش لحظاتی بعد با رؤیت مأمور موتورسوار پلیس ۱۱۰، با گستاخی تمام با سلاح سرد به وی نیز حمله‌ور شده و مأمور پلیس را نیز زخمی کرده بودند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com