بازداشت زن مواد فروش در تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری زن موادفروشی که قصد داشت بیش از ۱۰ کیلو تریاک را در پوشش بار تجاری به یکی از کشورهای اروپایی منتقل کند، خبر داد

دستگیری زن مواد فروش در تهران

سرهنگ ضرغام آذین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه یک زن موادفروش در جنوب پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن فعالیت مجرمانه متهم متوجه شدند که متهم در پوشش بار تجاری و با شگرد جاسازی در ماشین‌آلات صنعتی، محموله‌های مواد مخدر را به کشورهای اروپایی منتقل می‌کند.

وی با اشاره به مشخص شدن روش کار متهم، گفت:‌ ماموران در ادامه با انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند که متهم به تازگی مقادیری موادمخدر را در داخل سیلندر ماشین آلات ریسندگی و بافندگی جاساز کرده و پس از تحویل به یکی از شرکت‌های حمل‌ونقل هوایی، قصد دارد آن را از طریق مرز هوایی به یکی از کشورهای اروپایی قاچاق کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه این محموله شناسایی و توقیف شد، اظهار کرد: از این محموله ۱۰ کیلوگرم مخدر تریاک کشف شد.

سرهنگ آذین با بیان اینکه هماهنگی‌های قضائی برای دستگیری متهم انجام شد، گفت: این فرد در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. متهم دربازجوئی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد که با اخذ اعترافات متهم، پرونده‌ای برای وی تشکیل شده و این فرد برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir